reklama

YouTube 13.01 – tmavý režim v přípravě a nové gesto pro reklamy

YouTube 13.01 – tmavý režim v přípravě a nové gesto pro reklamy
2018-01-15T07:24:56+01:00
• 15. 1. 2018

Do smartphonů zamířila nová aktualizace aplikace Youtube, která nese číselné označení 13.01. V oficiálním seznamu změn je jedna novinka, jež se týká funkce automatického přehrávání. Došlo k přesunutí této položky v nastavení aplikace do samostatné sekce.

To ve výsledku znamená, že došlo jen k nárůstu kroků, pokud chcete povolit nebo zakázat tuto funkci. Je otázkou, jestli tak Youtube jen sjednocuje natavení, nebo se chystá na širší možnosti, které později zavede.

Novinky pod pokličkou

Web AndroidPolice se ale podíval do zdrojového kódu, kde se mu podařilo zjistit několik novinek, které se připravují. Jedna z nich se týká postupné přípravy na tmavý režim aplikace. Ten je již dostupný u webové verze a brzy bychom se měli dočkat i u aplikace pro Android.

 

Prvně jsme se o něm dozvěděli v listopadu minulého roku, ale nebyl zdaleka připraven. Nyní jde vidět, že se vývojáři blíží k finální podobě. Bohužel zatím není možnost si jen tak vyzkoušet nový vzhled a budeme si muset pravděpodobně počkat ještě nějakou dobu.

Další novinka se týká reklam. Do této chvíle se nabízelo u některých z nich tlačítko přeskočení, ale vývojáři si pohrávají s možností využití gest. V budoucnu bychom mohli například jednoduchým swipe gestem ukončit přehrávanou reklamu bez nutnosti se trefovat do malého tlačítka.

logo-app YouTube Google Inc. Zdarma ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim