reklama

Parádní sluchátka ZSR za skvělou cenu sponzorovaný článek

Parádní sluchátka ZSR za skvělou cenu [sponzorovaný článek]
2018-01-16T18:00:22+01:00
• 16. 1. 2018

Gearbest rozjel akci na parádní sluchátka ZSR, která nyní pořídíte za skvělých 200 Kč. Každý den na vás čeká celkem 20 kusů těchto sluchátek ZSR. Nabízí precizní zvuk a skvělé technické zpracování, které zaručí dobré držení v uších.

Extravagantní desing zaručí, že budete nepřehlédnutelní

Díky novým sluchátkům ZSR bude vždy viděni. Nabízí totiž neotřelý design, jde sice o pecková sluchátka, ale tato mají speciální design, díky kterému vám budou lépe držet v uších. A též díky skvěle umístěnému kabelu, který si položíte za ucho, budete mít komfort zaručen. Pokud by vám přeci jen sluchátko například při běhu vypadlo, můžete si být jistí, že vám nebude poletovat všude možně, zůstane vám v blízkosti ucha, jelikož přívodný kabel si připevníte za ucho.

Sluchátka ZSR KZ jsou ve dvojím provedením: jasná zelená a černá. Při pořízení zelené varianty vám zaručujeme, že se svými sluchátky budete nepřehlédnutelní.

HiFi kvalita zvuku umožňuje posluchači užívat si tu nejlepší hudbu v nejvyšší kvalitě. A to již za pouhých 200 Kč. Tato sluchátka můžete též používat bez kabelu připojeného k mobilu, stačí pouze do nich napojit Bluetooth kabel a ten pak jen spárovat s telefonem či jiným zařízením. Tento kabel pořídíte na akci za pouhých 5 dolarů, tedy v přepočtu za za 100 Kč a za dalších 100 Kč můžete mít i slušivý obal v podobě medvídka na vaše nová sluchátka.

Nová sluchátka ZSR pořídíte na stránkách mezinárodního prodejce Gearbest. Cena je pouhých 200 Kč, ale akce trvá jen do 22. ledna. Každý den je připraveno 20 kusů těchto parádních sluchátek. Pokud akci daný den nestihnete, budou vás stát 17 dolarů tedy 350 Kč.

 

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim