reklama

Moto Folio – nejlevnější Mod od Motoroly

Moto Folio – nejlevnější Mod od Motoroly
2018-01-30T21:37:25+01:00
• 28. 1. 2018

Společnost Motorola rozšiřuje známou sérii příslušenství s názvem Moto Mod o jeden základní model, který bude jednoznačně patřit mezi ty nejlevnější. Novinka nese název Moto Folio a můžeme jej charakterizovat jako ochranný prvek pro všechny telefony zapadající do modelové řady Moto Z. Nový přírůstek je prozatímně dostupný pouze ve Spojených státech, ale nelze určitě vyloučit brzké rozšíření do celého světa.

Po vzoru ostatních doplňků dochází ke spojení přes zadní magnetické konektory, přestože mezi ochranným pouzdrem a zařízením nedochází k žádné komunikaci. Moto Folio tedy funguje jen jako klasické pouzdro, a aby toho nebylo málo, tak výrobce do něj alespoň integroval jednu kapsu určenou například pro vložení platební karty. Telefon po nasazení zadního krytu získá navíc 55 gramů a 3,5 mm v tloušťce.

S největší pravděpodobností nelze očekávat nijak výrazný zájem, proto výrobce prvotně zvolil prodej pouze přes oficiální stránky. Nicméně případní zájemci mohou počítat s prodejní cenou 11,24 dolarů (tj. cca 234 Kč), takže nejde o žádnou závratnou částku za originální příslušenství. V tuto chvíli Motorola připravila dohromady tři barevná provedení – Super Black, Grape Juice a Fine Gold.

Zdroj: motorola.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim