Moto Folio – nejlevnější Mod od Motoroly

Moto Folio – nejlevnější Mod od Motoroly
2018-01-30T21:37:25+02:00
• 28. 1. 2018

Společnost Motorola rozšiřuje známou sérii příslušenství s názvem Moto Mod o jeden základní model, který bude jednoznačně patřit mezi ty nejlevnější. Novinka nese název Moto Folio a můžeme jej charakterizovat jako ochranný prvek pro všechny telefony zapadající do modelové řady Moto Z. Nový přírůstek je prozatímně dostupný pouze ve Spojených státech, ale nelze určitě vyloučit brzké rozšíření do celého světa.

Po vzoru ostatních doplňků dochází ke spojení přes zadní magnetické konektory, přestože mezi ochranným pouzdrem a zařízením nedochází k žádné komunikaci. Moto Folio tedy funguje jen jako klasické pouzdro, a aby toho nebylo málo, tak výrobce do něj alespoň integroval jednu kapsu určenou například pro vložení platební karty. Telefon po nasazení zadního krytu získá navíc 55 gramů a 3,5 mm v tloušťce.

S největší pravděpodobností nelze očekávat nijak výrazný zájem, proto výrobce prvotně zvolil prodej pouze přes oficiální stránky. Nicméně případní zájemci mohou počítat s prodejní cenou 11,24 dolarů (tj. cca 234 Kč), takže nejde o žádnou závratnou částku za originální příslušenství. V tuto chvíli Motorola připravila dohromady tři barevná provedení – Super Black, Grape Juice a Fine Gold.

Zdroj: motorola.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Julinek

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat