reklama

Xiaomi Piston Fresh jsou originální špuntová sluchátka se slevou 50 % sponzorovaný článek

Xiaomi Piston Fresh jsou originální špuntová sluchátka se slevou 50 % [sponzorovaný článek]
2017-12-07T08:06:42+00:00
• 6. 12. 2017
Thumbnail

Sluchátka jsou pro člověka z části záležitostí poslechu a z části designovým doplňkem. Se sluchátky Xiaomi Piston Fresh můžete mít zaručeně obojí. Jejich tělo je vyrobeno z hliníkové slitiny s povrchovou úpravou proti zanechávání otisků a poškrábání. Sluchátka tedy lépe tlumí okolní zvuky, jsou mnohem odolnější než ty plastová a s precizním zpracováním vypadají famózně. Ergonomický design je dokonalý pro pohodlné nošení.

S vaším zařízením jsou sluchátka spojeny skrze kabel s koncovkou Jack 3,5 mm. Na kabelu je umístěno ovládání, skrze které můžete pozastavit nebo spustit svou hudbu, či například přijímat hovory. K hovorům slouží zabudovaný mikrofon. To vše je možné ovládat na všech zařízeních Xiaomi a Android. Většina funkcí je dostupná i pro iPhone, iPad a iPod.

Třetí generace zvukového reprodukčního systému od Xiaomi zajišťuje to nejdůležitější – perfektní, čistý a vyvážený zvuk. Vše je optimalizováno pro ten nejdokonalejší a nejčistší poslech.

Sluchátka jsou k dostání v pěti barevných variantách. Na černá sluchátka je sleva 50%. Sluchátka tedy stojí 4,63 dolarů což je v přepočtu 102 Kč. Na ostatní barvy,1 kterými jsou stříbrná, fialová, růžová a modrá se vztahuje sleva 25% s cenou po slevě 6,07 dolarů, v naší měně tedy přibližně 130 Kč. S poštovným zdarma je to tedy velmi výhodná cena za kvalitní a designová sluchátka známé značky. Sluchátka si můžete zakoupit ZDE.

Geekbuying nabízí i další akce, veškeré informace najdete ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit