reklama

Huawei ukáže tablet MediaPad M5 na CESu

Huawei ukáže tablet MediaPad M5 na CESu
2017-12-18T07:44:49+01:00
• 18. 12. 2017

Blížící se další ročník každoročního veletrhu spotřební elektroniky CES v Las Vegas přinese od čínské společnosti Huawei jeden nový přírůstek rovněž mezi tablety. Odhaluje ho nejnovější únik těsně před oficiálním oznámením. Novinka ponese název MediaPad M5 a kromě základních specifikací zatím neznáme bližší informace. Každopádně už na první pohled bude patřit mezi nejlépe vybavená zařízení v současnosti.

Přední panel zabere 8,4palcový displej s rozlišením 2 560 x 1 600 pixelů, pod kterým poběží osmijádrový procesor Kirin 960 z vlastní dílny HiSilicon taktovaný na frekvenci 2,4 GHz a grafický čip ARM Mali-G71 MP8. Ve spekulacích je hodně vzpomínaný snímač otisků prstů nebo podpora sítí 4. generace (Cat. 4). K ještě větší atraktivitě přispívá nejnovější systém Android v aktuální verzi 8.0 Oreo.

Výrobce v označení zatím zcela vynechal MediaPad M4 a zůstává otázkou, zda přijde hned v závěsu, až v pozdějším období či jej vůbec mají v plánu, protože číslo 4 v Číně přináší smůlu. Zmiňovaný tablet MediaPad M5 stihl projít certifikačním procesem u Bluetooth SIG, což jen potvrzuje jeho existenci. Nakonec veletrh CES v Las Vegas bude probíhat v období od 7. ledna až do 12. února 2018.

Zdroj: mobielkopen.net

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim