reklama

Tip na vánoční dárek: chytrý zubní kartáček Xiaomi Oclean SE sponzorovaný článek

Tip na vánoční dárek: chytrý zubní kartáček Xiaomi Oclean SE [sponzorovaný článek]
2017-12-13T21:23:56+01:00
• 12. 12. 2017

Čínské společnosti jsou na našem trhu stále populárnější. Obchod Gearbest.com tak nyní přináší další akci, ve které jsou právě čínské produkty ve slevě. Zakoupit tedy nyní můžete nejen telefony, tablety, ale také sluchátka, externí baterie, kamerky, robotické vysavače, nebo dokonce notebooky.

Akce probíhá pouze několik dní, takže rozhodně neotálejte, jelikož počet kusů v akci je většinou omezen na několik stovek kusů. Zajímavou koupí může být například chytrý kartáček Xiaomi Oclean SE. Díky němu máte možnost zlepšit svůj stav chrupu. Zakoupíte jej zde za 46,99 dolarů (což je v přepočtu asi 980 Kč). 

Čistěte své zuby kvalitně a chytře

Čínská společnost Xiaomi stojí za spoustou zařízení. Některé produkty stojí za zamyšlení, zdali jsou opravdu v praxi užitečné. Nyní ale Xiaomi posouvá laťku ještě o poznání dále. Firma totiž představila hned několik chytrých kartáčků na zuby.

Zubní kartářek v podobě Xiaomi Oclean SE čistí rychlostí až 40 000 kmitů za minutu. Samotná hlava je pak vyrobena ze speciálního materiálu pod názvem DuPont Tynex Brilliance. Mezi další vlastnosti patří samozřejmě také voděodolné tělo s certifikací IPX7. Kartáček je pak napájen baterií o kapacitě 2 600 mAh. Největší zajímavostí je ale technologie Bluetooth, díky čemuž lze chytrý kartáček propojit s mobilním telefonem.

Jakmile jej propojíte s telefonem, máte možnost sledovat úroveň nabití či Oclean SE do jisté míry ovládat. Samozřejmě také uvidíte, jak často a kvalitně si své zuby čistíte. Oclean SE se na trh dostal teprve nedávno. Internetový obchod Gearbest jej však nabízí, kartáček můžete zakoupit ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim