reklama

Black Friday může být nebezpečný nejen pro ceny sponzorovaný článek

Black Friday může být nebezpečný nejen pro ceny [sponzorovaný článek]
2017-11-22T08:45:10+01:00
• 21. 11. 2017

Black Friday je nejšílenější nákupní svátek na světě. Šílený obrovským pádem cen a zároveň schopností lidí se o poslední kousky zlevněného zboží poprat. Mnohdy až do krve. Co je tohle za šílený svátek, říkáte si? Pojďme si o něm něco málo povědět.

Kde se vzal Black Friday?

Black Friday pochází z nejkonzumnější země světa. Z USA. Tento svátek nakupování se tradičně koná den po dnu díkuvzdání a startuje vánoční nákupní horečku. V amerických obchodech se nezřídka kdy jedná o opravdové nákupní šílenství. Lidé v mrazivém listopadovém vzduchu vydrží čekat hodiny, aby se dostali do obchodu o pár minut před ostatními.

Mnoho lidí toužících po levnější mikrovlnce nebo bundě za zlomek původní ceny bylo v této horečce ušlapáno. Americká platforma blackfridaydeathcount.com dokonce uvádí, že za deset let (2006 až 2016) bylo při zběsilých nákupech zabito 10 lidí a 105 jich bylo zraněno.

Název Black Friday se vžil kvůli dopravním kolapsům, s nimiž se velká americká města setkávají každý rok právě po dnu díkuvzdání. Černý pátek ve skutečnosti připomíná masivní pád cen, který přišel při ekonomické krizi v roce 1929.

Černý pátek 2017

Černý pátek je samozřejmě velmi oblíbenou předvánoční akcí i v našich končinách. A na co se můžeme těšit v letošním roce?

Největší slevy jsou tradičně v segmentu spotřební elektroniky. Tedy mobily, tablety, věci od Applu a mnoho dalšího. A u koho jiného nakoupit tyhle chytré věci než u prodejce, který chytrým věcem rozumí nejlépe na trhu.

Na Smarty se letos dočkáte obrovských slev na široký sortiment. Zranění na Smarty nehrozí, pohodlně nakoupíte z tepla domova, a navíc akce nejsou omezeny na jeden den, ale běží od čtvrtka 16.11.2017 až do neděle 26.11.2017.

Jaké slevy Smarty například nabídne?

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim