reklama

iPhony X mají první problém s displejem?

iPhony X mají první problém s displejem?
2017-11-15T21:27:30+02:00
• 11. 11. 2017
1

Apple si tak trochu vybudoval tradici, že když uvádí nový design iPhonu, objeví se nějaký problém. Následně se udělá několik změn a další generace již nevykazuje chyby. Můžeme zmínit problémy s anténou u iPhonu 4 nebo s konstrukcí u iPhonu 6. Zatím nelze říci, že by nový iPhone X trpěl nějakou podobnou kauzou, ale možná se k jedné schyluje.

Apple přiznává nedokonalosti displeje u iPhonu X

iPhone X sbírá kladná hodnocení za použité materiály a celkovou konstrukci, byť třeba oprava zadní strany je hodně drahá. V posledních několika dnech se začaly objevovat informace poukazující na problém s displejem. Konkrétně se má objevovat svislá zelená čára přes displej, někdy má odlišnou barvu.

Problém už nahlásilo několik uživatelů, přičemž konstatovali, že mobil používali běžným způsobem a ani jim nespadl. Navíc se svislá čára objevuje na různých místech na displeji – není lokalizována do jedné části ani jen na jednu stranu.

Zvláštní je, že se problém objevuje i třeba po pár dnech běžného používání a v některých případech svislá čára sama od sebe zmizí, ale není to pravidlo. Dle reportovaných událostí se problém vyskytuje u nejrůznějších verzích. Je tedy jedno, jestli se jedná o základní model nebo s vyšší kapacitou. Ani na barvě iPhonu X nezáleží.

Uživatelé s takto poškozeným iPhonem X se dočkají okamžité výměny za nový model. Bohužel ale není známo, co způsobuje toto poškození displeje. Dle některých indícií se může jednat o nestandardní elektrické chování vnitřního hardwaru, ale zatím se jedná čistě o odhad.

 

Apple v tuto chvílí sbírá potřebná data, aby mohl identifikovat problém, případně vadnou sérii iPhonů X nebo konkrétních součástek. Pakliže se vám objeví na mobilu něco podobného, měli byste okamžitě kontaktovat prodejce.

Zdroje: macrumors.com, thenextweb.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Michal Král

Kameraman, grafik a fotograf na volnoběžce. U nás se především stará o YouTube kanál, kde jste jej mohli vidět v pořadech jako NaDotek nebo Live.

Komentáře

Tomas Keller

12. 11. 2017, 12:59

Odměna za to, že si koupíte shit za 30K a říkáte tomu „unikát“.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat