reklama

Nokia představila hodinky Steel Limited Edition

Nokia představila hodinky Steel Limited Edition
2017-11-12T08:00:07+01:00
• 12. 11. 2017

Společnost Nokia rozšiřuje svoji nabídku chytrých zařízení a přináší nové hybridní hodinky doplněné o chytré funkce. Limitovaná edice se oproti základní variantě rozlišuje pouze barevnou kombinací. Výrobce tímto reaguje na velmi dobrá prodejní čísla poté, co převzala francouzskou značku Withings. Proto podpořit zvýšené prodeje mají dvě speciální verze hodinek Steel Limited Edition.

Hodinky disponují ciferníkem o průměru 1,3 palce, pod kterým se nachází klasická vyměnitelná baterie s výdrží až 8 měsíců v závislosti na používání. Mezi základními specifikacemi nechybí vibrační upozornění, vodotěsnost do hloubky 165 metrů nebo akcelerometr. V doprovodné aplikaci si můžete prohlížet ujité kroky, uraženou vzdálenost, množství spálených kalorií, monitorování spánkové aktivity.

Samozřejmostí je měření výkonu při běhání či plavání. Aplikaci si mohou stáhnout jak uživatelé systému Android (5.0 a vyšší), tak i jablečného iOS (8.0 a vyšší). Veškerá komunikace mezi spárovanými zařízeními probíhá přes funkci Bluetooth. Prodej byl rovnou oficiálně zahájen přes webové stránky výrobce a zároveň zbývá zmínit prodejní ceny. Verzi Rose Gold pořídíte od 150 eur (tj. cca 3 290 Kč) a varianta Full Black stojí od 130 eur (tj. cca 2 851 Kč).

Zdroj: health.nokia.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim