reklama

Fossil Q Control: nové chytré sportovní hodinky s Android Wear

Fossil Q Control: nové chytré sportovní hodinky s Android Wear
2017-11-15T11:13:17+02:00
• 15. 11. 2017

Chytré hodinky jsou realitou již nějaký ten pátek a i po opadnutí obrovské počáteční vlny zájmu se na trhu objevují stále nová a zajímavá zařízení. Jedním z takovýchto zařízení kategorie „wearables“ jsou nové hodinky společnosti Fossil s produktovým názvem Q Control. Zaujmou svým provedením a klasickým kulatým minimalistickým vzhledem.

Fossil Q Control a jeho parametry

Začněme rozměry ciferníku, které činí 45 mm. Ciferník je vyroben z nerezové oceli. Na tloušťku má zařízení 14 mm a disponuje vyměnitelným silikonovým páskem o tloušťce 20 mm. Zařízení je poháněno procesorem Qualcomm Snapdragon Wear 2100, který dle oficiálního webu výrobce má takt až 1.2 GHz. Vnitřní úložiště hodinek je 4 GB. Taktéž jako každé sportovní hodinky má zabudovaný senzor srdečního tepu. Chytré hodinky odolají vodě až do hloubky 50 m. Pro lepší ovládání zařízení je rámeček kolem displeje dotykový. Zajímavostí je i zabudovaná LED svítilna.

Díky systému Android Wear jej lze spárovat s mnoha aplikacemi z Google Play, tudíž si každý vybere tu, která mu nejvíce vyhovuje. Navíc existuje mnoho možných kombinací pro ciferník a můžete si nechat zobrazit vámi požadované informace či změnit pozadí nebo barvy. Baterie má dle výrobce vydržet 24 hodin, samozřejmě dle používání. Cena z oficiální obchodu je 275 dolarů, což je v přepočtu necelých 6 000 korun.

 

Zdroj: androidcommunity.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Student VŠ s dlouholetou zálibou moderních technologií. Miluju auta, technologie, psaní a hlavně svou přítelkyni.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat