reklama

Dyno Equipment oznamuje novinku jménem Trek

Dyno Equipment oznamuje novinku jménem Trek
2017-11-16T07:15:18+01:00
• 16. 11. 2017

Společnost Dyno Equipment oznámila motorizovaný posuvník, na který je možné připevnit zařízení od smartphonů až po zařízení GoPro. I přesto, že tyto posuvníky nejsou žádnou novinkou, Trek má být od ostatních zařízení naprosto odlišný.

Počínaje od faktu, že může být kompletně ovladatelný pomocí aplikace. Další výhodou je pak možnost sestrojení bez pomoci jakéhokoliv nářadí. Rozmanitost jednotlivých částí dráhy, které jsou spojovány pomocí magnetů je pak dalším plusem. Škála součástek se pohybuje od rovných drah až po 90° zatáčky.

Dělání timelapse videí, které se pohybují, se tak posunulo opět o příčku blíž k finanční dostupnosti obyčejných smrtelníků. Pokud tedy chcete vytvářet videa jako z hollywoodských filmů, je Trek ideální volba. Cena Treku se pohybuje okolo 299 $ (tedy 6548 Kč), což není nejlevnější záležitost, ale vzhledem k ceně ostatních zařízení je až o polovinu levnější, než jeho prozatímní konkurence.

Trek, zařízení pro každé dobrodružství

Trek má být kompletně imunní proti negativnímu vlivu počasí, od prachu po déšť. A to bez jediného zaseknutí natáčeného videa. Baterie má pak vydržet přes 20 hodin natáčení, takže se během svých výprav nemusíte bát, že by vám došla šťáva. Veškeré nastavení dráhy pak má být dosaženo pomocí jednoho tlačítka.

„V Dyno Equipment věříme, že nejmocnější kamera je ta, kterou máme na sobě. To je také důvod, proč je naším cílem uživatelsky přívětivé, filmovací příslušenství pro kamery, které používáte nejvíce. Ať už jsou vaše dobrodružství jakákoliv, kamera by měla být to poslední, co vás drží zpátky.“ pravili tvůrci Treku.

Napájení pak zajistí USB – C kabel, a tudíž by ani dobíjení nemělo zabrat velké množství času. Trek není náročný ani na skladnost, celou dráhu a zařízení lze jednoduše složit do batohu, takže si ho můžete přibalit kamkoliv.

Tento projekt zavítal na stránky Indiegogo, kde žádal mini investory o částku 50 000 dolarů, ale tu už dávno překročil.

Zdroje: ubergizmo.com, indiegogo.com

reklama
reklama

Student informačních technologií.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim