reklama

Aktualizace iOS 11.1.1 aneb zlepšení automatické opravy klávesnice

Aktualizace iOS 11.1.1 aneb zlepšení automatické opravy klávesnice
2017-11-13T07:30:40+02:00
• 13. 11. 2017

Společnost Apple před několika dny zveřejnila zbrusu novou aktualizaci v podobě iOS 11.1.1. Jedná se již o šestou oficiální verzi operačního systému iOS 11. Nový instalační balíček přichází zhruba týden a půl poté, co cupertinská firma vydala verzi iOS 11.1, což byla vůbec první významnější aktualizace systému iOS 11. Verze 11.1 přinesla nejen nové emoji, ale také hned několik důležitých oprav chyb.

iOS 11.1.1 aneb drobná aktualizace

Nový instalační balíček obsahuje opravy několika chyb a problémů, které byly objeveny ve verzi iOS 11.1. Hlavním přínosem aktualizace je oprava chyby autokorekce. Uživatelé si totiž v posledních týdnech stěžovali na neustálé problémy, a to s písmenkem „i“. Automatická oprava klávesnice toto písmenko „opravila“ na „A[?]“. Naštěstí se tento problém vyskytoval pouze u anglické klávesnice.

Aktualizace mimo jiné odstraňuje problém, který způsoboval nesprávnou funkčnost příkazu Hey Siri. Velikost instalačního balíčku činí 45 MB, tedy alespoň v případě iPhonu 7.

Nová aktualizace je k dispozici jako OTA (over-the-air). Proces stahování spustíte následujícím způsobem – přejděte do Nastavení —> Obecné —> Aktualizace softwaru. Software lze též stáhnout přes službu iTunes. O dalších novinkách a vylepšeních vás samozřejmě budeme informovat, a to pomocí článku na našem webu. Pro celkový přehled novinek v iOS 11 jsme si pro vás připravili zbrusu nové video.

iOS 11 přineslo celou řadu novinek, přičemž mnoho z nich je mířeno na tablety iPad. Dočkali jsme se konečně správce souborů, podpory drag & drop funkce a mírné úpravy designu včetně několika nových ikonek v systému. Control center má zcela nový design, stejně jako obchod AppStore.

Zdroj: techcrunch.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim