reklama

Sony představilo v rámci IFA 2017 nový Walkman ZX300

Sony představilo v rámci IFA 2017 nový Walkman ZX300
2017-09-01T18:31:49+01:00
• 1. 9. 2017
2

Společnost Sony se i letos na konferenci IFA pochlubila s novým přírůstkem do série ZX. Pokud produkty této firmy dobře znáte, už nyní víte, že se jedná o nový Walkman, přesněji NW-ZX300.

Sony si od nového Walkmanu slibuje prémiovou kvalitu a špičkový hudební zážitek. Musím uznat, že hudební přehrávač disponuje poměrně slušným designem. Podle prvních reakcí navíc nabízí velmi dobře vyvážený výkon, a to především díky zesilovači S-Master HX a uživatelskému rozhraní.

„Uživatelské rozhraní vytvořili skuteční milovníci hudby a znalci pro ostatní milovníky hudby. Tento Walkman se dokonale hodí pro poslech, ať už se nacházíte kdekoliv. Nabízí dlouhou výdrž baterie a tenký design s nízkou hmotností. Stane se dokonalým společníkem pro poslech jakékoliv vaší oblíbené hudby.

Walkman ZX300 má uživatelům nabídnout audio ve vysokém rozlišení. Aby společnost dosáhla takových kvalit, došlo i na použití bezolovnatých pájecích kuliček.

„Díky možnosti nativního přehrávání 11.2MHz DSD i 384kHz/32bit PCM si můžete svoji hudbu skutečně užít v tom rozměru, jak to původně zamýšlel její tvůrce. ZX300 nabízí také vyvážené standardní připojení s jasně odděleným levým a pravým kanálem pro nižší úroveň šumu a čistější zvuk.“

Walkman nabízí až 30hodinovou výdrž na jedno nabití. Dále také 64 GB vestavěnou paměť (s možností rozšíření pomocí microSD až o 128 GB), NFC a Bluetooth. Podle dosavadních informací bychom se nového přenosného zařízení měli dočkat již v říjnu tohoto roku. Cenu zatím neznáme.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Přemysl Vaculík

VIP 2. 9. 2017, 16:31

My to bereme jako pro český trh. Ta se liší někdy o dost velkou sumu. Pakliže bychom mohli odhadovat na základě této, tak česká cena bude 19 962 Kč. V těchto případech raději čekáme na oficiální cenu.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim