reklama

Lenovo plánuje nový model Moto

Lenovo plánuje nový model Moto
2017-09-24T10:00:24+01:00
• 24. 9. 2017

Značka Motorola pod křídly společnosti Lenovo zanedlouho dorazí s novým přírůstkem do nabídky. Mobilní novinku s kódovým označením XT1799-2 odhaluje nejnovější zápis do databáze čínského telekomunikačního úřadu TENAA, který u zařízení provedl nutnou certifikaci. To samozřejmě může předpovídat brzké uvedení na trh a ještě před tím si něco málo řekneme o jeho možných specifikacích.

Telefon údajně nabídne 5,2palcový displej s Full HD rozlišením a přední 8megapixelovou kamerku s LED bleskem. Do hardwarové části připisují pouze dvoujádrový procesor o taktovací frekvenci 1,5 GHz, což bude pravděpodobně omyl. Každopádně lze očekávat variantu 3GB paměť RAM a 32GB úložiště nebo 4GB paměť RAM a 64GB úložiště. Celá konstrukce má měřit 150 x 73,5 x 8,2 mm, přičemž hmotnost vyjde na 157 gramů.

Zadní část zabere kromě 2 810 mAh baterie také 8megapixelový fotoaparát a dvě LED diody pro přisvětlování snímků za zhoršených podmínek. Snímač otisků prstů není zatím potvrzen, ale své místo najde asi v předním tlačítku. Softwarovou stránku by mohl minimálně poctít systém Android v předinstalované verzi 7.0 Nougat. Nakonec z barevných variant bude připravena černé, růžové, stříbrné provedení.

Zdroj: techandroids.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim