reklama

Gearbest zlevňuje tablety, nabídka platí pouze na 200 kusů sponzorovaný článek

Gearbest zlevňuje tablety, nabídka platí pouze na 200 kusů [sponzorovaný článek]
2017-10-11T11:35:14+01:00
• 27. 9. 2017

Velmi dlouhou dobu byly tablety nižší třídy použitelné maximálně jako těžítko. Ovšem dnes je tomu jinak. I ty nejlevnější tablety na trhu mohou odvádět velmi slušnou práci. Samozřejmě, nejedná se o kdo ví jak super výkonné zařízení, ovšem své postavení na trhu mají.

Tak například, před několika měsíci čínský výrobce na trh uvedl tablet pod názvem Teclast Master T10, který je nyní u našeho partnera Gearbest ve slevě. Vybírat navíc můžete i z široké nabídky výkonných tabletů a telefonů za přijatelné ceny. Více informací samozřejmě naleznete na samotných stránkách prodejce.

Gearbest zlevňuje řadu produktů

Zajímavým tabletem, který byl poměrně nedávno zlevněn, je Master T10. Získat slušně vybavený tablet je možné již za 219,99 amerických dolarů, což je necelých 4 900 Kč. Za tyto peníze získáte zajímavý kus hardwaru, který se svými specifikacemi řadí spíše do nižší střední třídy. V parametrech je hexa core procesor MTK8176 s taktem 1,7 GHz, po sepnutí TurboBoostu 2,1 GHz.

Teclast Master T10 mimo jiné nabízí operační paměť s kapacitou 4 GB a interní úložiště o kapacitě 64 GB s možností navýšení o dalších 128 GB, a to pomocí microSD. Displej má 10,1 palců s rozlišením 2560 x 1600. Již v základu je předinstalovaný Android ve verzi 7.0.

Pokud patříte mezi nenáročné uživatele a nechcete investovat desítky tisíc korun, Master T10 by pro vás mohl být zajímavým přírůstkem do rodiny. Tablet značky Teclast zvládne klasické činnosti, mezi které patří – prohlížení sociálních sítí, čtení zpráv na internetu, zpracování mailové komunikace a tak podobně.

Zařízení samozřejmě zvládne i hry, ovšem na náročnější „pařbu“se budete muset porozhlédnout u jiných tabletů, například značky Teclast. Nový tablet můžete zakoupit ZDE. Nabídka platí pouze na 200 kusů.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim