reklama

Google Fotky nabídnou jednorázové zálohování přes mobilní data

Google Fotky nabídnou jednorázové zálohování přes mobilní data
2017-09-02T10:18:22+01:00
• 2. 9. 2017
1

Ve verzi aplikace Google Photos 3.4 bylo upraveno několik věcí. Většinou však nejsou nijak viditelné pro koncového uživatele či spíše nejsou na první pohled rozpoznatelná. V nové verzi, která se začala aktualizovat do zařízení ve čtvrtek 31. srpna, se objevila nová funkce zálohy přes mobilní data a možnost označit oblíbené fotky.

Hvězdičky a zajímavé zálohování

Do aplikace Google Fotky bude přidána další funkce, která by měla zjednodušit vracení se k vybraným fotografiím. Pakliže si nyní chcete dočasně zvýraznit pár snímků, musíte v podstatě vytvořit album a následně ho smazat. Ve zdrojovém kódu bylo objeveno, že v aplikaci přibude funkce Oblíbené. To by mělo znamenat, že některé snímky označíte hvězdičkou a následně k nim budete mít jednodušší cestu skrze menu.

<string name=“photos_search_explore_category_favorites“>Favorites</string>
<string name=“photos_search_explore_favorites_query“>favorites</string>

S největší pravděpodobností máte v aplikaci Google Fotky nastaveno zálohování přes WiFi. Někdy ale nastane situace, kdy potřebujete udělat zálohu snímků i na mobilních datech. Bohužel to vyžadovalo přepnutí přímo v nastavení. Nyní se ale ukazuje, že bude přidána funkce, která umožní jednorázové zálohování na mobilních datech bez toho, abychom přepínali cokoliv v nastavení.

<string name=“photos_backup_notifications_stalled_notification_text_exp“>Use %s of cellular data to back up now</string>
<string name=“photos_backup_notifications_stalled_notification_button_text“>Back up now</string>

Pokud se vám nová verze 3.4 neaktualizovala ještě sama, můžete na vlastní riziko zkusit nainstalovat apk. file z webu ApkMirror.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Karel ÄŚapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Erik Bezeréti

VIP 2. 9. 2017, 11:48
Android aplikace

Super novinky. Aplikaci mám rád a už si bez ní mobil neumím představit.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim