reklama

Apple Watch Series 3 – konečně podpora LTE

Apple Watch Series 3 – konečně podpora LTE
2017-09-12T19:45:02+01:00
• 12. 9. 2017
1

Menší inovace se dočkaly chytré hodinky od Applu. Ty byly představeny již v roce 2014 a design se stále nezměnil ani u třetí generace. Největší novinkou je letos podpora mobilního připojení pomocí LTE. Díky tomu již nebudou hodinky tolik závislé na vašem iPhonu.

Apple Watch Series 3 nabízejí vestavěnou podporu mobilních sítí. Díky tomu třeba při běhání nebudete muset mít u sebe iPhone a stále přitom budete příjímat všechny vaše hovory, zprávy nebo třeba také poslouchat online hudbu z Apple Music. Integrace je řešena pomocí eSIM a hodinky podporují pouze UMTS a LTE.

 

Uvnitř potom tepe nový dvoujádrový procesor, který je o 70 procent rychlejší než předchozí čip. Velkého zrychlení se dočkal také integrovaný WiFi čip a to až o 85 procent. Novinkou je také výškometr. Rozměry Apple Watch Series 3 jsou stejné jako u předchozí generace.

 

Apple Watch spolu s novým systémem watchOS 4 představeném v červnu přinesou několik nových funkcí. Přidány budou další sportovní aktivity. Aplikace budou mít přístup k senzoru tepu. Zároveň se i vestavěná aplikace na měření srdečního tepu dočkala obměny. Apple Watch vás nově také upozorní v případě nepravidelného srdečního tepu nebo neobvykle vysokého tepu bez zátěže. WatchOS 4 bude dostupný ke stažení 19.září.

 

V prodeji zůstanou Apple Watch Series 1, přičemž Series 2 bude nahrazeno právě dnes představený model. Series 3 bude k dispozici ve verzi bez podpory LTE za 329 dolarů a Cellular model za 399 dolarů. Do prodeje se dostanou ve vybraných zemích již 22. září, Česko mezi nimi ale není.

 

Zdroj: live.theverge.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Peter Jurček

12. 9. 2017, 19:48
Android aplikace

pekný kúsok po stránke HW a SW… len ten dizajn neviem stále pochopiť. u mňa musia byť hodinky okrúhle :) ale tak predaj a úspech nestojí na mne a je veľa ľudí čo si to kúpi :)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim