reklama

Polaroid je zpět a s ním tři nové modely

Polaroid je zpět a s ním tři nové modely
2017-08-31T07:20:09+02:00
• 31. 8. 2017
1

Značka Polaroid známá ve světě především díky instantním fotoaparátům uvádí na trh tři nová zařízení. Dohromady se jedná o dva chytré telefony pro nenáročné uživatele a jeden tablet v základní výbavě. Tablet nese název Jet C7, zatímco telefony jsou pojmenovány jako Cosmo K a Cosmo K Plus. Americký výrobce si od posledních novinek dal menší odmlku, takže oživení portfolia nyní vzal ve velkém stylu.

Model Cosmo K nese 5palcový displej s HD rozlišením, který pohání čtyřjádrový procesor od MediaTeku taktovaný na frekvenci 1,3 GHz po boku 1GB operační paměti RAM nebo 8GB úložiště. Vpředu nechybí 5megapixelová kamerka, kdežto záda získaly 13megapixelový fotoaparát. Výdrž bude určovat baterie s kapacitou 2 800 mAh. Jediným rozdílem u Cosmo K Plus je větší úhlopříčka displejem o půl palce.

Tablet Jet C7 disponuje 7palcovým displejem a přední 5megapixelovou kamerkou. Uvnitř zaujal místo čtyřjádrový procesor o frekvenci 1 GHz, 1GB operační paměť RAM a 8GB úložiště. Zadní část zabírá 5megapixelový fotoaparát a 2 650mAh baterie. U všech zařízení běží systém Android ve starší verzi 6.0 Marshmallow. Nakonec se hodí zmínit, že producent do prodejního balení přibaluje navíc dva kryty ze silikonu.

Zdroj: polaroid.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Super.
před pěti lety by to byla pecka…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim