reklama

Apple Watch 3 s LTE přijdou až ke konci roku aktualizováno

Apple Watch 3 s LTE přijdou až ke konci roku [aktualizováno]
2017-08-18T11:35:26+01:00
• 18. 8. 2017

Aktualizováno 18. 8.

Podle čínského serveru Economic Daily byly Apple Watch 3 vpuštěny do fáze finálního testování a poté by již měla započnout finální sériová výroba. Pokud závěrečné zkoušky u hodinek dopadnou dobře, měly by přijít na trh ještě v tomto roce, pravděpodobně někdy v zimě. Hodinky jsou vyráběny firmou Quanta Computer, která je součástí výrobního řetězce společnosti Apple a stojí například za produkcí MacBooků a předchozích verzí Apple Watch.

Nový model hodinek přijde opět ve dvou velikostních variantách 3,8 cm a 4,2 cm. Verze 3 umožní LTE připojení bez nutnosti spárování s iPhonem. Apple možná uvede třetí generaci hodinek při podzimní akci spolu s představením iPhone 8, avšak výroba dostatečného množství kusů hodinek nějakou dobu trvá a Economic Daily předpokládá, že prodej začne až v posledním čtvrtletí tohoto roku. Stejně tak v tomto období počítá i se zahájením prodeje HomePod reproduktoru a Apple TV 4K HDR.

Původní článek 16. 8.

Vloni na podzim jsme se dočkali druhé generace Apple Watch. Ačkoli Apple nastolil dvouletý cyklus obnovy u svých chytrých hodinek, letos tomu tak úplně nebude. Spekuluje se totiž o příchodu třetí generace. Její hlavní novinkou má být podpora konektivity LTE, přičemž vzhled zůstane stejný.

 

Ohledně nového vzhledu internetem pár spekulací kolovalo, nakonec se ale tyto zprávy ukazují jako nepravé. Třetí generace Apple Watch má především nabídnout LTE připojení k internetu. Starší technologie 3G či EDGE nemá být integrována. Díky integraci LTE by hodinky již nebyly tolik závislé na iPhonu. V nabídce má ale stále zůstat i model bez LTE připojení. Je tak možné, že dojde pouze k představení Appe Watch Series 2 LTE edice.

Tyto poslední informace pocházejí od známého analytika Ming-Chi Kuo z KGI, kterého lze považovat na spolehlivý zdroj. V minulosti měl totiž ve většině informací pravdu. K představení pak dojde pravděpodobně letos v září po boku nového iPhonu 8.

Zdroje: money.udn.com, 9to5mac.com, 9to5mac.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim