reklama

Apple zveřejnil iOS 11 beta 8, jaké změny přináší?

Apple zveřejnil iOS 11 beta 8, jaké změny přináší?
2017-08-29T14:30:42+01:00
• 29. 8. 2017

Apple zveřejnil již osmou beta verzi svého nového mobilního operačního systému, tedy iOS 11. Nově zveřejněná aktualizace je prozatím dostupná pouze registrovaným vývojářům, a to za účelem testování.

Osmá beta přichází zhruba dva měsíce po oficiálním zveřejnění první bety iOS 11, a dva týdny po vydání sedmé beta verze. Nová aktualizace je k dispozici jako OTA (over-the-air). Betu lze též stáhnout přes Apple Developer Center. Apple mimo jiné k osmé betě zveřejnil taktéž novou beta verzi Xcode, kterou najdete na oficiálních stránkách pro vývojáře.

Jestliže se chcete stát součástí vývoje nového iOS a OS X, tak se nezapomeňte přihlásit do beta testovacího programu. Ten najdete na stránce Apple Beta Software Program.

Osmá beta verze (ne)přinesla mnoho novinek týkající se funkcí. Hlavní změnou je oprava zásadních chyb, které byly nahlášeny. Jedinou viditelnou změnou je zlepšený design aplikace App Store, kde Apple změnil rozložení a velikost obrázků. Vývojáři se mimo jiné zaměřili také na opravu chyb týkajících se 3D Touch. Vylepšená stabilita a výkon samotného systému je pak samozřejmostí.

Ovšem to je zhruba všechno, co nová beta verze nabízí. Jedná se totiž opravdu o malou aktualizaci, která má zlepšit spíše výkon a stabilitu. Mimochodem, mělo by se zřejmě jednat o jednu z posledních verzí, neboť finální podoba iOS 11 bude k dispozici již za dva týdny.

O dalších novinkách a vylepšeních vás samozřejmě budeme informovat, a to pomocí článku na našem webu. Pro celkový přehled novinek v iOS 11 jsme si pro vás připravili zbrusu nové video.

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim