reklama

Alcatel ukáže modely A7 XL a A3 Plus na veletrhu IFA

Alcatel ukáže modely A7 XL a A3 Plus na veletrhu IFA
2017-08-25T11:10:33+01:00
• 25. 8. 2017

Společnost TCL ráda přináší velké množství novinek během každoročních veletrhů a blížící se IFA v Berlíně je další vhodnou příležitostí, kdy čínský výrobce ukáže nové mobilní přírůstky. V minulosti jsme již informovali o několika připravovaných modelech, avšak až dnes máme k dispozici jejich přesnější podobu včetně prvních specifikací. Teď se bude minimálně jednat o telefony s označením A7 XL a A3 Plus.

Alcatel A7 XL zabere 6palcový displej založený na technologii IPS LCD a navíc doplněný o 2.5D zakřivení. Menším zklamáním může být pouze HD rozlišení. Dále jeho zadní část vyplní dvojice senzorů fotoaparátu s rozlišením 12 MPx + 2 MPx. Druhou novinkou se stane model Alcatel A3 Plus, který bude k mání ve 3G nebo 4G variantě. Pravděpodobně budou mít uvnitř rozličné procesory, ale určitě oba nabídnou 5,5palcový displej s HD rozlišením.

3G verze potěší čtečkou otisků prstů v zadních partiích, což nelze v současné době potvrdit u druhého provedení. Posledním přírůstkem je model Alcatel U5 HD, o kterém jsme psali už v tomto týdnu. Všechny novinky zřejmě poběží pod systémem Android v předinstalované verzi 7.0 Nougat. Nakonec bližší informace dorazí v následujících dnech, takže zjistíme i prodejní ceny či přesnou dostupnost.

Zdroj: mobiltelefon.ru

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim