Alcatel ukáže modely A7 XL a A3 Plus na veletrhu IFA

Alcatel ukáže modely A7 XL a A3 Plus na veletrhu IFA
2017-08-25T11:10:33+02:00
• 25. 8. 2017

Společnost TCL ráda přináší velké množství novinek během každoročních veletrhů a blížící se IFA v Berlíně je další vhodnou příležitostí, kdy čínský výrobce ukáže nové mobilní přírůstky. V minulosti jsme již informovali o několika připravovaných modelech, avšak až dnes máme k dispozici jejich přesnější podobu včetně prvních specifikací. Teď se bude minimálně jednat o telefony s označením A7 XL a A3 Plus.

Alcatel A7 XL zabere 6palcový displej založený na technologii IPS LCD a navíc doplněný o 2.5D zakřivení. Menším zklamáním může být pouze HD rozlišení. Dále jeho zadní část vyplní dvojice senzorů fotoaparátu s rozlišením 12 MPx + 2 MPx. Druhou novinkou se stane model Alcatel A3 Plus, který bude k mání ve 3G nebo 4G variantě. Pravděpodobně budou mít uvnitř rozličné procesory, ale určitě oba nabídnou 5,5palcový displej s HD rozlišením.

3G verze potěší čtečkou otisků prstů v zadních partiích, což nelze v současné době potvrdit u druhého provedení. Posledním přírůstkem je model Alcatel U5 HD, o kterém jsme psali už v tomto týdnu. Všechny novinky zřejmě poběží pod systémem Android v předinstalované verzi 7.0 Nougat. Nakonec bližší informace dorazí v následujících dnech, takže zjistíme i prodejní ceny či přesnou dostupnost.

Zdroj: mobiltelefon.ru

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Julinek

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat