Secure Folder od Samsungu je nyní v Obchodu Play

Secure Folder od Samsungu je nyní v Obchodu Play
2017-06-24T23:06:56+02:00
• 25. 6. 2017
1

Jihokorejská společnost Samsung v poslední době pracuje na mnoha aplikacích, které později poputují do Obchodu Play – a nyní můžeme očekávat další novinku. Samsung takzvanou firemní složku, pod názvem Secure Folder, světu ukázal již před necelým rokem, a to při představení nešťastného modelu Galaxy Note 7.

Aplikace však zaujala nejednoho Android uživatele. Není tedy divu, že se Samsung rozhodl aplikaci zveřejnit i pro další své modely. Novinku můžete v Obchodu Play najít jako „Zabezpečená složka“, což by ve finále mohlo Samsungu ulehčit proces aktualizace. V praxi to znamená, že pokud vlastníte zařízení Galaxy S8, S8 Plus nebo jiné kompatibilní zařízení značky Samsung, nebudete již muset otvírat obchod Galaxy Apps.

Nezapomínejte však na fakt, že Secure Folder nelze stáhnout na libovolném Android zařízení, a to i přesto, že je aplikace dostupná v Obchodě Play. Abyste mohli aplikaci používat, musíte vlastnit jeden z podporovaných Samsung telefonů.

Kdybyste však náhodou nevěděli, o jakou že aplikaci vlastně jde. Jedná se o novinku, kterou Samsung představil před několika měsíci. Do této aplikace můžete ukládat své soukromé informace a dokumenty, které následně zabezpečíte heslem či otiskem prstu. Do Secure Folder můžete uchovávat soubory, aplikace, poznámky, obrázky a další.

logo-app Secure Folder Samsung Electronics Co., Ltd. Zdarma ANDROID

Zdroj: androidauthority.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

slzami rukami

25. 6. 2017, 10:45

Za a

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat