reklama

Secure Folder od Samsungu je nyní v Obchodu Play

Secure Folder od Samsungu je nyní v Obchodu Play
2017-06-24T23:06:56+02:00
• 25. 6. 2017
1

Jihokorejská společnost Samsung v poslední době pracuje na mnoha aplikacích, které později poputují do Obchodu Play – a nyní můžeme očekávat další novinku. Samsung takzvanou firemní složku, pod názvem Secure Folder, světu ukázal již před necelým rokem, a to při představení nešťastného modelu Galaxy Note 7.

Aplikace však zaujala nejednoho Android uživatele. Není tedy divu, že se Samsung rozhodl aplikaci zveřejnit i pro další své modely. Novinku můžete v Obchodu Play najít jako „Zabezpečená složka“, což by ve finále mohlo Samsungu ulehčit proces aktualizace. V praxi to znamená, že pokud vlastníte zařízení Galaxy S8, S8 Plus nebo jiné kompatibilní zařízení značky Samsung, nebudete již muset otvírat obchod Galaxy Apps.

Nezapomínejte však na fakt, že Secure Folder nelze stáhnout na libovolném Android zařízení, a to i přesto, že je aplikace dostupná v Obchodě Play. Abyste mohli aplikaci používat, musíte vlastnit jeden z podporovaných Samsung telefonů.

Kdybyste však náhodou nevěděli, o jakou že aplikaci vlastně jde. Jedná se o novinku, kterou Samsung představil před několika měsíci. Do této aplikace můžete ukládat své soukromé informace a dokumenty, které následně zabezpečíte heslem či otiskem prstu. Do Secure Folder můžete uchovávat soubory, aplikace, poznámky, obrázky a další.

logo-app Secure Folder Samsung Electronics Co., Ltd. Zdarma ANDROID

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

slzami rukami

25. 6. 2017, 10:45

Za a

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim