reklama

Planet of the Apps: Apple to s televizními pořady myslí vážně

Planet of the Apps: Apple to s televizními pořady myslí vážně
2017-06-18T09:30:00+02:00
• 18. 6. 2017

Před několika měsíci se spekulovalo o uvedení zcela nového „televizního“ pořadu, jehož autorem by měla být cupertinská společnost. Apple nakonec tuto spekulaci sám potvrdil, a to prostřednictvím svého videa, které zveřejnil na svém oficiálním YouTube kanálu.

Firma z Cupertina tedy vlastní již dva televizní pořady – Carpool Karaoke, který neuvádí nikdo jiný než James Corden, a nyní Planet of the Apps. Prozatím nevíme, kdy se dočkáme prvotního dílu Planet of the Apps, ovšem podle dostupných informací bude nový pořad zcela zdarma. Sledovat jej budete moci buď na webovém rozhraní, anebo v aplikace Apple Music či iTunes.

Celá první epizoda, jež nabídne ke zhlédnutí hned 9 dílů, bude k dispozici pouze pro předplatitele služby Apple Music. Nové díly budou k dostání každý týden v úterý.

Formát pořadu zaujme především vývojáře

Formát celého pořadu zaujme hlavně vývojáře, neboť právě ti budou hlavními hosty Planet of the Apps. Pozvaní vývojáři, kteří stojí za vývojem určené aplikace, sestoupí pomocí eskalátoru před porotu, která je složena hned ze čtyř soudců – will.i.am, Gwyneth Paltrow, Jessica Alba a Gary Vaynerchuk. A právě před touto porotou se budou snažit vývojáři co nejlépe představit své aplikace.

Rozhodčí, tedy výše vyjmenovaná porota, rozhodují o tom, zda má nově představená aplikace potenciál k tomu stát se ziskovou firmu. Účastníci pak mohou vybrat jednoho ze soudců, kteří jejich koncept aplikace schválili, jenž se stane obchodním poradcem.

Tento koncept televizního pořadu je opravdu zajímavý, protože dává divákům velmi realistický pohled na to, jak může taková „kick-start“ aplikace ve skutečnosti vypadat. První epizodu pořadu Planet of the Apps můžete sledovat pomocí odkazu ZDE.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim