reklama

Asus připravuje ZenFone Pegasus 4A

Asus připravuje ZenFone Pegasus 4A
2017-06-30T07:00:47+02:00
• 30. 6. 2017

Společnost Asus má v plánech pro tento rok mobilní novinku s názvem ZenFone Pegasus 4A a model byl právě odhalen na snímcích, které jsou ke všemu doplněny o možnou vnitřní výbavu nebo prodejní cenu. Čínský producent doposud nepotvrdil pravdivost uniklých informací. Zároveň nelze vyloučit to, že by telefon nakonec vypadal trochu odlišně či dostal obměněné specifikace v určitých částech.

Přední panel údajně zabírá 5palcový displej s HD rozlišením a základní kamerka s 5 megapixely na populární selfie snímky. Hardwarovou stránku má vyplnit čtyřjádrový procesor MT6737V od čínského MediaTeku, 3GB operační paměť RAM a interní úložiště o velikosti 32 GB. O celkovou výdrž se bude starat baterie s kapacitou 4 100 mAh. V zadní části rozhodně zaujme dvojice senzorů fotoaparátu.

Zatímco první hlavní senzor nabídne rozlišení 13 megapixelů, tak druhý senzor jen uspokojivých 8 megapixelů. Uživatelským prostředím doprovodí systém Android v nejnovější verzi 7.0 Nougat a prodejní cena začne někde u hranice 1 800 čínských jüanů (tj. cca 6 192 Kč). Zařízení bude asi cíleno na mobilní trhy v Evropě a Asii, protože procesory od MediaTeku zatím moc nezvládají LTE sítě u amerických operátorů.

Zdroj: slashleaks.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim