reklama

Webový Youtube získává nový vzhled beta, aktualizováno

Webový Youtube získává nový vzhled [beta, aktualizováno]
2017-05-02T19:25:14+01:00
• 2. 5. 2017
7

Aktualizováno 2. 5.

Dnes jsme vás informovali o testování nové podoby aplikace Youtube pro Android. Kromě toho došlo ke spuštění testovacího vzhledu webového Youtube, kde máte k dispozici i tmavý vzhled.

Tentokrát si již nemusíte pohrávat s kódem a nějak vynucovat nový vzhled. Stačí, abyste navštívili speciální webovou stránku, kde jednoduše kliknete na tlačítko Získat nový vzhled. V novém vzhledu máte k dispozici skrze profilovou fotografii v pravém horním rohu nabídku, kde lze zapnout tmavý režim. Nachází se zde také možnost k návratu na původní verzi.

Původní článek 1. 2.

Youtube se stal centrem pro video obsah na internetu a kromě zábavy zde nalezneme i poučná videa. V podstatě se dá najít skoro vše. Za svou dobu si tento portál prošel mnoha změnami, přičemž asi nejcitelnější ránou byl přechod na jednotný vzhled, kdy kanály přišly o možnost si upravovat grafiku. Nyní je to zredukováno jen na jeden obrázek a uspořádání nabídky. Ukazuje se, že si Google opět pohrává s novým vzhledem, který jde více cestou Material Designu.

V podstatě by se dalo říci, že designu Youtubu bude mírně sjednocen s podobami ostatních služeb, které jsou v nabídce Googlu. Kromě toho se ukazuje, že pravděpodobně bude k dispozici i tmavá verze tohoto portálu. Zatím se nedá jednoznačně tvrdit, že tmavý vzhled zůstane, ale minimálně je v testování.

 

Návod na vyzkoušení

PakliĹľe si chcete vyzkoušet tmavĂ˝ vzhled Youtube, tak je zapotĹ™ebĂ­ zabrousit do nastavenĂ­, respektive do vĂ˝vojářskĂ© konzole webovĂ©ho prohlĂ­ĹľeÄŤe. PřípadnÄ› si mĹŻĹľete stáhnout doplnÄ›k do prohlĂ­ĹľeÄŤe (EditThisCookie), vymazat stávajĂ­cĂ­ cookies (dojde k odhlášenĂ­) a nalĂ©zt následnÄ› poloĹľku VISITOR_INFO1_LIVE. U nĂ­ upravit hodnotu na „Qa1hUZu3gtk“ a provĂ©st znovu naÄŤtenĂ­ Youtube.

Bohužel tento vzhled nevydrží po přihlášení a je jen na ukázku. Uvidíme, kdy a jestli se dočkáme nového vzhledu.

Zdroje: plus.google.com, designernews.co, androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Karel ÄŚapka

VIP 3. 5. 2017, 11:44

Už to zavřeli :/

Nový vzhled jsem si zapnul a funguje. Ale když pustím nějaké video, tak se načte jenom okno videa, ale nenačte se nic kolem (komentáře, doporučená videa, popisek, atd.)
Děje se vám to taky? Nebo máte nějaké řešení?
Děkuji

Přemysl Vaculík

VIP 2. 5. 2017, 21:16

Zkusil bych vymazat cache prohlížeče nebo CTRL+F5. Jinak mně to funguje normálně.

Pavel Mareš

3. 5. 2017, 1:42
Android aplikace

Ano, těch bugu je tam mnohem více. Pravidelně už pár týdnů hlásím :) každý týden je to lepší a lepší

Pavel Žurek

2. 5. 2017, 20:09
Android aplikace

i mÄ› se novĂ˝ vzhled pĹ™epnul sám a tmavĂ˝ reĹľim funguje (Chrome), ale v Microsoft edge tam je stále stará verze, jsem myslel Ĺľe to bude bez rozdĂ­lu…

Zdeněk Koutský

2. 5. 2017, 19:47

Zvláštní je, že se mi YouTube změnil sám (aniž bych klikl na odkaz)

Ĺ˝e by som uĹľ nemusel používaĹĄ plugin v chrome na tmavĂş tĂ©mu pre youtube? To by bolo akĂ© skvelĂ©… držím im v tom palce.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim