Verizon má vlastní hodinky Wear24 s Android Wear

Verizon má vlastní hodinky Wear24 s Android Wear
2017-07-26T17:36:11+02:00
• 15. 5. 2017

Americký operátor Verizon se pustil do produkce vlastních zařízení a prvním z nich jsou chytré hodinky s příznačným názvem Wear24, které již od 11. května zakoupíte přes jejich internetový obchod. To rovněž může být jedním z důvodů, proč operátor do nabídky zatím nezařadil hodinky Gear S3 Frontier od jihokorejského Samsungu. Hodinky Wear24 potěší líbivým zpracováním nebo oblíbeným systémem Android Wear.

Vpředu se zabydlel 1,39palcový AMOLED displej s hustotou pixelů 290 PPI. Výkonnostní stránku zaštiťuje čipová sada Snapdragon Wear 2100 od Qualcommu, operační paměť RAM o velikosti 768 MB a 4GB interní úložiště. Zvýšenou odolnost potvrzuje certifikace IP67. Ačkoliv nejprve nebyla potvrzena funkce NFC, tak nakonec ji hodinky mají, ale překvapivě nepodporují platební metodu Android Pay.

Samozřejmostí je podpora sítí 4. generace, bezdrátové nabíjení či baterie s kapacitou 450 mAh. Uvnitř běží platforma Android Wear v nejnovější verzi 2.0. Vyměnitelnost pásků není v současné době známá, avšak s tím nelze příliš počítat. Každopádně maloobchodní cena ve volném prodeji vychází na 350 dolarů (tj. cca 8 503 Kč) a barevných provedení jsou celkem tři – stříbrné, tmavé modré, růžové zlato.

Zdroj: droid-life.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat