reklama

Sony chystá Xperii XZ1, XZ1 Compact a X1

Sony chystá Xperii XZ1, XZ1 Compact a X1
2017-05-25T16:45:31+02:00
• 24. 5. 2017
1

Další plány společnosti Sony pro letošní rok odhaluje čerstvý únik informací. Během zářijového veletrhu IFA v Berlíně bychom se mohli dočkat rovnou tří novinek, které ponesou název Xperia XZ1, Xperia XZ1 Compact, Xperia X1, telefony budou mít co nabídnout také náročnějším uživatelům.

Modely Xperia XZ1 a Xperia XZ1 Compact získají asi osmijádrový procesor Snapdragon 835 od Qualcommu a 4GB operační paměť RAM. Hlavní rozdíly mezi nimi mají být ve velikosti. Zatímco Xperia XZ1 dostane větší 5,2palcový Full HD displej a 3 000mAh baterii, tak Xperia XZ1 Compact potěší kompaktnějším 4,6palcovým HD displejem a menší 2 800mAh baterií. Poslední třetí zástupce zaujme místo spíše v nižších patrech střední třídy.

Přední panel u Xperie X1 zabere 5palcový displej s Full HD rozlišením, pod kterým poběží osmijádrový procesor Snapdragon 660 po boku 4GB operační paměti RAM. Všechny prvky požene baterie o velikosti 2 800 mAh. Trojice připravovaných zařízení bude u fotoaparátu vybavena novou zachycovací technologií. Ta je zatím popisována jako „full pixel continuous“. Nakonec se nechme raději překvapit, s čím Sony vystoupí v druhé polovině roku 2017.

Zdroj: review.ge

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Ehm… práce nad nabytými zařízeními?

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat