reklama

Aplikace Telefon nabídne poslání zprávy po nezastižení kontaktu

Aplikace Telefon nabídne poslání zprávy po nezastižení kontaktu
2017-05-24T07:00:25+01:00
• 24. 5. 2017
6

Nejen aplikace Telefon od Googlu umí při odmítnutí hovoru poslat zprávu volajícímu, aby se třeba ozval později nebo něco podobného. Nově ale Telefon umí posílat zprávu, pokud se někomu nedovoláte. V podstatě se jedná o mírné zjednodušení, abyste následně nemuseli dohledávat kontakt a proklikávat se k napsání SMS.

V aplikaci Telefon stačí vytočit telefonní číslo kontaktu, přičemž při nedovolání se v dolní části obrazovky objeví malá nabídka, skrze kterou se dostanete k napsání textu. Již jsou k dispozici tři nadefinované odpovědi. Buď tedy zvolíte jednu z nich a jen kliknete na odeslat, nebo si napíšete vlastní. Bohužel nelze vytvořit vlastní nadefinované zprávy.

Nabídka jako taková se neobjeví jen při nedovolání se na telefonní číslo. I při předběžném ukončení máte možnost poslat zprávu.

Nová funkce je k dispozici v aplikaci Telefon ve verzi 10.0.153781772. Pakliže jste ještě neobdrželi aktualizaci, můžete si stáhnout instalační APK balíček (instalujete na vlastní nebezpečí).

logo-app Telefon Google LLC Zdarma ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Ladislav Vondráček

24. 5. 2017, 8:26
Android aplikace

Nelze nadefinovat vlastní zprávy. Hmm… Takže zase nic pro všechny, kteří nekomunikují anglicky. Přitom bych přesně tohle potřeboval :-(

Karel Čapka

VIP 24. 5. 2017, 14:07

Vsadím se, že jednou to bude uvolněné ;)
Za pár let :D

Mimo téma. Ví někdo jak vypnout u této appky režim „nerušit“ při hovoru? Zatím jsem to nevygooglil.

Karel Čapka

VIP 24. 5. 2017, 14:07

Jakože byste chtěl, aby se režim Neuršit, nevztahoval na tuto aplikaci?

Ne, jde mu o to, že pokud začne hovor, telefon přepne do režimu Nerušit. Myslím že to přenastavit nepůjde, jelikož by ti to rušilo hovor, když by mu někdo zavolal, ale chtělo by to aspon vibrace u telefonu s 2 aktivníma SIMkama

Tak jsem to myslel. Jenže donedávna tam tato funkce nebyla. Takže pokud mi někdo volal měl jsem u operátora aktivní další hovor na lince (volaný právě hovoří …) a měl jsem také lehké pípnutí do ucha a třeba i vibraci. Teď ale teď nevím jak to je, jestli mne to při hovoru upozorní, jelikož se mi to ještě nestalo.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim