Ukazuje se zřejmě nástupce Asus Zenfone 3 Max

Ukazuje se zřejmě nástupce Asus Zenfone 3 Max
2017-05-21T09:15:09+02:00
• 21. 5. 2017

Na snímcích od TENAA, což je Čínské telekomunikační certifikační centrum, byl spatřen nový model od Asusu. Jeho prozatimní název zní ASUS_X015D a pravděpodobně se jedná o nový Asus Zenfone 4, popřípadě verzi MAX, jelikož má 5,5″ displej. Avšak než se tato novinka dostane k nám na trh, tak to několik týdnů ještě potrvá.

ASUS_X015D

Průměrný čínský výrobek

Když je telefon v Číně schválen organizací TENNA, má mobilní výrobce to hlavní za sebou a může se pustit do masové výroby. Pravděpodobný nástupce modelu Zenfone 3 bude disponovat 5,5″ displejem v HD rozlišení. Značka ani přesný model procesoru není zatím znám, ale ví se, že taktovaný bude na 1,5 GHz a operační paměť bude mít 3 či 4 GB v závislosti na zvolené variantě interního úložiště. U verze s menším množstvím operační paměti bude k dispozici 32 GB interní paměti, zatímco u 4GB verze bude k dispozici dvakrát tolik.

Designově je telefon podobný tři čtvrtě roku starému iPhone 7. A navíc na zadní části má taktéž duální kameru. Zadní senzor by měl mít 13 MPx a přední kamerka, která není duální, by měla disponovat 5 MPx. Rozměrově by měl telefon nepřesáhnout 9mm tloušťku a váhově by se měl zastavit na 175 g, což je mírně vyšší váha, ale Asus má pro vyšší váhu důvod, a to kvůli mírně větší baterii, která budu mít 4850 mAh. Avšak například nově představený Vernee Thor E má baterii 5200 mAh, ale váží jen 149 g. Novinka poběží na systému Android 7. Bohužel cena není doposud známá. S největší pravděpodobností však nepůjde cena pod 250 eur, v přepočtu přes 6000 Kč.

Zdroj: gsmarena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat