reklama

Messenger nově nabízí lepší organizaci domovské obrazovky

Messenger nově nabízí lepší organizaci domovské obrazovky
2017-05-24T07:50:26+01:00
• 24. 5. 2017

Oficiální aplikace Facebook Messenger se dočkala velmi důležité aktualizace, a to na operačních systémech Android a iOS. Nový instalační balíček přinesl zjednodušené prostředí, který klade důraz především na zasílání zpráv.

„Aplikace je nyní organizována tak, abyste byli stále ve spojení se všemi lidmi a podniky, na kterých vám záleží,“ prohlásil David Marcus. Jinými slovy se Facebook konečně rozhodl uspořádat aplikaci tak, aby vás zbytečně neotravovala nová funkce pod názvem My Day.

Nyní je tedy uspořádání domovské obrazovky daleko smysluplnější, než bylo ještě před několika dny. V horní části Messengeru se nachází záložky typu Zprávy, Aktivní a Skupiny. Takzvaný Messenger Day pak najdete o několik řádků níže.

Spodní část aplikace pak disponuje dalšími záložkami – Domov, Volání, Lidé a Hry. Marcus mimo jiné prohlásil, že zde brzy přibude také karta Discover (ve volném překladu Objevit). V této kategorii by uživatelé měli najít právě výše zmiňovanou „otravnou“ funkci My Day.

Ve finále to pro koncového zákazníka znamená, že novou funkci bude moci skrýt, tedy pokud ji nebude chtít využívat. To je dle mého názoru velmi dobrý krok, vlastně po několika letech konečně Facebook vyslyšel názory ostatních.

Zdroj: theverge.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim