reklama

Technologii OZO Audio objevíme u Nokie 9

Technologii OZO Audio objevíme u Nokie 9
2017-04-11T07:14:37+02:00
• 11. 4. 2017
1

Podobu prvních tří zařízení od znovuzrozené značky Nokia známe a v souvislosti s ní přicházejí informace týkající se připravované novinky s číselným označením 9. Společnost HMD má v plánu letos představit celkem 6 až 7 telefonů, přičemž následující měsíce mohou přinést rovnou další dva modely. Jedním z nich může být právě Nokia 9, která bude pravděpodobně konkurovat modelům z nejvyšší třídy.

Očekávaná Nokia 9 by měla vůbec jako první telefon nabídnout technologii OZO Audio. Ta posunuje poslech hudby na novou úroveň díky prostorovému 3D zvuku, který je speciálně optimalizován pro sluchátka. Použitá technologie umožňuje zdůraznit zvuky v jednom směru a zároveň eliminovat okolní zvuky nebo hluk v pozadí. Pokud telefon disponuje 4 a více mikrofony, tak OZO Audio umí pořizovat nahrávky s 3D zvukem.

Telefony s třemi mikrofony budou moct zachytit 360° prostorový zvuk, kdežto zařízení se dvěma mikrofony půjde jen o standardní prostorový zvuk. Kromě skvělého hudebního výstupu je Nokii 9 připisován 5,5palcový OLED displej s QHD rozlišením, procesor Snapdragon 835, 6GB paměť RAM, 64GB/128GB úložiště, duální 22MPx fotoaparát Carl Zeiss, přední 12MPx kamerka, 3 800mAh baterie, certifikace IP68, Android 7.1 Nougat, čtečku otisků prstů nebo skener oční duhovky.

Zdroj: nokiapoweruser.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dave Wojnar

11. 4. 2017, 8:35

Konečně pořádny návrat značky…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat