reklama

Techloop.io – hledejte práci v IT efektivnÄ› a rychle sponzorovanĂ˝ ÄŤlánek

Techloop.io – hledejte práci v IT efektivnÄ› a rychle [sponzorovanĂ˝ ÄŤlánek]
2017-04-05T07:25:25+01:00
• 5. 4. 2017

Každým rokem poptávka po vývojářích stoupá takřka raketovým tempem. To samé platí také o ostatních IT profesích. V moderní době, kdy každý z nás využívá sociální sítě, společnosti často používají své vlastní taktiky, jakými se snaží talentované osoby dostat na svou palubu. Ty mohou být pro mnohé nepříjemné.

JestliĹľe jste v oboru IT naprostou jedniÄŤkou, mĹŻĹľete dennÄ› poÄŤĂ­tat s desĂ­tkami e-mailĹŻ, rĹŻznĂ˝mi zprávami na sĂ­ti LinkedIn a tak podobnÄ›. Firmy se vás prostÄ› budou snaĹľit dostat na svou stranu, a to jakĂ˝mkoliv zpĹŻsobem. MladĂ˝ vĂ˝vojář ÄŤi IT profesionál by po nÄ›jakĂ© takovĂ© nabĂ­dce jistÄ› sáhl – například kvĹŻli zkušenostem.

Ovšem nejedná se o úplně dobré řešení. Někteří mohou využívat například různá diskuzní fóra, ale ruku na srdce, ta už jsou dávno za Zenitem. Ale neklesejte na mysli. Mladá společnost Techloop na trh přinesla vskutku zajímavé řešení.

Moderní online trh práce

Jedná se o online trh práce, nikoliv jen portál s inzeráty. CelĂ˝ dosavadnĂ­ princip hledánĂ­ práce v podstatÄ› stavĂ­ na hlavu, protoĹľe na Techloop se firmy přímo ucházejĂ­ o vĂ˝vojáře a ne naopak – bez headhunterĹŻ a dalších prostĹ™ednĂ­kĹŻ. SkvÄ›lĂ© na tĂ©to sluĹľbÄ› takĂ© je, Ĺľe vĂ˝vojáři jsou aĹľ do prvnĂ­ho pohovoru naprosto anonymnĂ­.

Nejenže jsou anonymní, ale zájemci také mají dopředu přístup k některým důležitým informacím, včetně platu, firemní kultuře, prostředí, projektům a používané technologie. Díky kombinaci těchto výhod, je Techloop jedničkou na českém trhu v oblasti náboru IT profesionálů.

Pokud si navíc uchazeč o práci najde místo přes Techloop, dostane 500 euro jako nástupní bonus. Což je odměna, kterou standardně „shrábnou“ headhunteři.

Výhodou Techloopu je také přímý přístup k obrovskému množství talentovaných IT profesionálů, a to bez nutnosti platit drahé agentury, přes které by byla celá komunikace velmi zdlouhavá. Na rozdíl od agentur, které jsou neefektivní, drahé a většina vývojářů je nemůže ani cítit, je Techloop mnohem jednodušší a rychlejší, výrazně levnější a v neposlední řadě v IT komunitě ceněný za svoji snahu zlepšit a zjednodušit nábor talentů pro všechny.

Techloop je taktéž podporován investicí a zkušenostmi z Rockaway Ventures. Momentálně jej využívá přes 8 000 vývojářů a IT profesionálů a více než 500 firem v České republice a na Slovensku. Už během tohoto roku je také plánovaná expanze do ostatních zemí ve střední a východní Evropě.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim