reklama

Samsung Display – ohebné telefony nebudou dřív než v roce 2019

Samsung Display – ohebné telefony nebudou dřív než v roce 2019
2017-04-11T07:44:32+02:00
• 11. 4. 2017
1

Na uskutečněné akci Display TechSalon v jihokorejskému Soulu vystoupil hlavní inženýr ze společnosti Samsung Display, který otevřeně hovořil o telefonech s ohebnými displeji a dal tak celému světu jasnější informace o tom, v jaké fázi se momentálně nachází tato pokroková technologie z pohledu největšího producenta chytrých telefonů. Již v samotném úvodu můžeme říci, že v letošním roce se neobjeví žádné takové zařízení ze stáje Samsung.

Kim Tae-Woong ze Samsungu prozradil, že první zařízení s ohebným displejem se neobjeví dříve než v roce 2019. V současnosti je velmi vysoká poptávka po telefonech s malými rámečky, což údajně firmě dává dostatečný čas na rozvoj těchto displejů. Teprve při strmějším poklesu aktuální poptávky je Samsung odhodlaný oficiálně představit první telefon. Navíc technologie ještě není zcela připravena do finální produkce, protože existuje několik technických problémů, které je potřeba dotáhnout do zdárného konce.

Vydané prohlášení tedy utnulo spekulace kolem modelu Galaxy X. Ten měl být uveden v září během berlínského veletrhu IFA. Nicméně je potřeba zmínit, že Samsung není jediný výrobce pracující na ohebných displejích. V roce 2018 se očekává zahájení hromadné výroby od tří až pěti producentů, kteří jihokorejskou společnost zřejmě předeženou. Nakonec bych osobně mezi největší adepty zařadil Xiaomi, LG a Lenovo.

Zdroj: koreaherald.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Jirka Dittrich

11. 4. 2017, 10:54

Jaké jsou to ty „Techické problémy“? Nějak se v tom přestávám neorientovat.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat