reklama

Elephone uvede bezrámečkové mobily

Elephone uvede bezrámečkové mobily
2017-04-19T07:29:12+01:00
• 19. 4. 2017

Společnost Elephone se snaží prodrat mezi hlavní hráče na poli smartphonů. Prozatím se dost často nechává inspirovat jinými společnostmi, čemuž odpovídají i názvy smartphonů. Mohli jsme tedy brát Elephone jako jednoho z mnoha čínských výrobců, ale letos se odliší od ostatních.

V tomto roce bychom se měli dočkat minimálně jednoho smartphonu nabízející minimální rámečky kolem displeje. Konkrétně se bude jednat o Elephone S8. Jelikož si tato firma potrpí i na nízké ceně, nelze očekávat tu nejlepší hardwarovou výbavu, ale i tak by měla uspokojit náročnější uživatele. Displej bude mít minimální rámečky po bocích a horní straně, bude se jednat o 6palcový panel s Full HD rozlišením.

O výkon se bude starat desetijádrový procesor Helio X20 od Mediateku, který bude mít k dispozici 4 GB RAM. Úložiště poskytne prostor o velikosti 128 GB. Na zadní straně bude 21MPx foťák a pro selfie snímky byl zvolen 13MPx senzor – ten je umístěn ve spodní části smartphonu. Již v základu bude mít Android 7.0. Novinka bude představena v červnu tohoto roku.

Ještě jeden bezrámečkový

Společnost Elephone také na sociálních sítích sdílela obrázek smartphonu, který také nabídne displej s minimálními rámečky. Avšak v tomto případě výrobce trochu zariskoval, jelikož zařízení bude disponovat vysouvací přední kamerou.

Konkrétně vyskočí sama, jakmile aktivujete záznam přes přední kameru. Zasouvání bude zřejmě manuální. Bohužel více informací společnost neposkytla, tudíž nemáme tušení, jaký hardware bude obsažen a kdy se novinka představí světu.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim