reklama

Acer Leap Wear – nové fitness hodinky do 4000 Kč

Acer Leap Wear – nové fitness hodinky do 4000 Kč
2017-04-27T19:09:34+01:00
• 27. 4. 2017

Acer dnes představil v New Yorku nové chytré hodinky Leap Wear. Nečekejte u nich Android Wear, společnost sáhla po proprietárním systému. To samozřejmě přináší omezení v podobě menšího množství aplikací/funkcí, ale na druhou stranu se mohou pochlubit až 5denní výdrží na jedno nabití.

Acer Leap Wear pohání procesor od Mediateku, konkrétně MT2523 s velmi nízkou spotřebou energie. Jemu sekunduje bio senzorový čip MT2511. Hodinky mohou monitorovat tepovou frekvenci, vytrvalost, stres/únavu a vystavení ultrafialovým paprskům.

„Nové chytré hodinky Acer Leap Ware obsahují biosenzorické čipy MediaTek MT2523 a MT2511, které dokážou přijímat a zpracovávat data způsobem maximalizujícím výkon a energetickou účinnost, díky čemuž jde o perfektní řešení pro sledování fitness hodnot a podporu zdravého životního stylu.“

Čelní strana má 1,6 palců a chrání ji sklo Corning Gorilla Glass SR+. Rám hodinek je tvořen z leštěného nerezu. Řemínky hodinek Leap Ware jsou vyměnitelné a k dispozici budou v modrém barevném provedení Navy Blue nebo hnědém Light Brown.

Samozřejmostí je ochrana proti vodě IPX7, bohužel zde není odolnost proti prachu. Co již není časté, je vestavěné LED světlo, které se rozsvítí po stlačení tlačítka na hodinkách. Taková svítilna se vskutku neobjevuje u podobného typu zařízení.

„Nové chytré hodinky Acer Leap Ware jsou navrženy tak, aby pomáhaly lidem v tréninku, monitorování a sdílení, nebo posílaly jim připomínky a upozornění, když je potřebují nejvíce.“

Acer Leap Wear podporují smartphony se systémy Android i iOS, přičemž je zapotřebí mít nainstalovanou aplikaci Liquid Life, která dokáže lépe vyhodnocovat data a nabízí dodatečné funkce. Hodinky se na trh dostanou v třetím čtvrtletí tohoto roku za cenu cca 3 750 Kč.

Zdroj: tisková zpráva

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim