reklama

TWRP 3.1.0 konečně přináší zálohu systému přímo do počítače aktualizováno

TWRP 3.1.0 konečně přináší zálohu systému přímo do počítače [aktualizováno]
2017-03-11T11:00:22+01:00
• 11. 3. 2017

Aktualizováno 11. 3.

V dnešních ranních hodinách vývojáři vypustili finální verzi 3.1.0, která by měla přinést vytouženou zálohu zařízení do počítače. Novinkou je také možnost flashování alpha/beta verzí systému, nicméně zatím jen pro telefony Pixel. TWRP si můžete aktualizovat skrze oficiální aplikaci na Google Play.

logo-app Official TWRP App Team Win LLC Zdarma ANDROID

Původní článek 25. 2.

Mnoho z nás si upravuje systém Android ku obrazu svému. Mluvíme-li například o flashování alternativních ROM, operace s sebou vždy nese určité riziko. To je důvod, proč téměř sto procent vývojářů doporučuje předem zálohovat systém, a v případě problémů jej zpětně obnovit. Nové řešení TWRP by konečně mohlo ušetřit spoustu místa v úložišti telefonu.

twrp

Podle webu XDA-Developers by se novinka měla objevit v custom recovery TWRP ve verzi 3.1.0. Hlavním úkolem tedy bude vytvoření zálohy systému, která se však neuloží do telefonu, ale přímo do počítače, a to prostřednictvím datového kabelu a konkrétního ADB příkazu (viz výše uvedený obrázek). Právě tyto příkazy by se měly odlišovat v syntaxi.

Informace jistě potěší všechny tzv. power-usery, tedy náročné uživatele, jež často experimentují s různými módy, kernely, a podobně. Díky zálohování systému se vyhnou zdlouhavému řešení nepříjemností, například bootloopu. Přesnější datum vydání nové verze TWRP je zatím neznámé, dá se ale očekávat, že bude dostupná v horizontu několika týdnů.

Zdroj: ausdroid.net

reklama
reklama

Marek Pospíšil

Student, jenž odmala tíhne k fotografii, autům a technologiím obecně. Minimalista a all black ninja. #iPhone7

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim