reklama

ZTE začíná lákat na Blade A610 Plus

ZTE začíná lákat na Blade A610 Plus
2017-02-08T11:40:10+02:00
• 8. 2. 2017

Společnost ZTE spustila reklamní kampaň přes sociální sítě k nadcházející novince, která zapadne do modelové řady Blade. Mobilní přírůstek pravděpodobně ponese název Blade A610 Plus a podle posledních známých specifikací půjde o zařízení zapadající spíše do nižších řad ve střední třídě. O čínském výrobci v několika posledních měsících slýcháme čím dál méně, takže mírné oživení značky rozhodně přijde každému vhod.

V jeho čele by se měl objevit 5,5palcový displej s Full HD rozlišením, který požene osmijádrový procesor MT6750T od MediaTeku po boku grafického čipu Mali-T860 a 2GB operační paměti RAM. Uživatelská data pojme úložiště o velikosti 16 GB. Vpředu samozřejmě nechybí 8megapixelová kamerka na populární selfie snímky. Významnou roli bude také hrát přítomná baterie o velikosti 5 000 mAh.

Zadní část nabídne 13megapixelový senzor fotoaparátu, duální přisvětlovací LED diodu či čtečku otisků prstů. Zároveň nesmíme zapomenout na podporu sítí 4. generace včetně VoLTE nebo systém Android v předinstalované verzi 6.0 Marshmallow. Prodejní cena by měla být známa v nejbližších dnech, i když první kusy zařízení se mají objevit na rozvíjejících se trzích.

Zdroj: twitter.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim