reklama

Nepředstavené hodinky Huawei Watch 2 se poprvé ukazují aktualizováno

Nepředstavené hodinky Huawei Watch 2 se poprvé ukazují [aktualizováno]
2017-02-23T19:45:15+02:00
• 23. 2. 2017
8

Aktualizováno 23. 2.

K oficiálnímu uvedení druhé generace hodinek od Huawei dojde už v neděli, ale již nyní máme k dispozici jejich podobu. Zřejmě nabídnou podobnou hardwarovou výbavu jako nedávno představené modely LG Watch a i v tomto případě budou spíše určeny pro sportovně naladěné uživatele.

Díky renderům se také dozvídáme, že hodinky nebudou obsahovat eSIM, ale budou mít standardnější slot na SIM kartu – konkrétně ve verzi nano. Také je vidět, že výrobce nepoužil bezdrátové nabíjení. V základu budou vybaveny již Androidem Wear 2.0.

Původní článek 26. 1.

První generace chytrých hodinek Huawei Watch byla představena již v březnu roku 2015. Od té doby tato společnost žádného jeho nástupce neuvedla. To se však pravděpodobně brzy změní. Ke konci února v rámci veletrhu Mobile World Congress má dojít k představení druhé generace. Dlouho prodlevu může mít na svědomí i zpoždění Android Wear 2.0.

Dle posledních spekulací nabídne druhá generace Huawei Watch sportovnější design oproti serióznímu u generace první. Dále mají integrovat podporu pro mobilní sítě, včetně schopnosti uskutečnit hlasový hovor. Stále má ale existovat verze bez této podpory. Je však otázkou, zda budou mít slot na SIM kartu či zda se Huawei rozhodne pro použití eSIM. Operačním systémem bude s největší pravděpodobností Android Wear 2.0, který bude uveden na trh za dva týdny.

K představení má konkrétně dojít 26. února v rámci veletrhu MWC. Krom hodinek zde má Huawei také představit nový top model P10 a P10 Plus, o kterých jsme vás informovali zde.

Zdroje: gsmarena.com, venturebeat.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Petr Hošek

24. 2. 2017, 8:22
Android aplikace

Ano cena bude zase nesmysl…

Carlos S.

23. 2. 2017, 20:50
Android aplikace

Huawei už bohužel šlape ve stopách Samsungu, apd. Takže cena zajímavá určitě bude ????

Lukáš Bodnaruk

VIP 23. 2. 2017, 20:18
Android aplikace

Vzhledem k cenové politice Huawei bych se nedivil, kdyby cena vystřelila na 12 tisíc.

Daniel Rokos

26. 1. 2017, 12:07
Android aplikace

Jesli to bude stejná sračka jako jedničky tak snad ani radši ne.

Toto JE kvalitní komentář.
Jakub Janda, Evropské hodnoty

Ty je máš ferdo, že je takto hodnotíš? Nikdo tě nenutí k tomu, aby sis o nich byť jen četl, natož aby sis je kupoval…. Takoví podobní borci jako ty si vůbec neuvědomujou, jak jsou směšní a trapní…

Petr Hošek

26. 1. 2017, 10:50
Android aplikace

To opět zabije cena…

V Globusu byla první generace za 7990 Kč.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim