reklama

Galaxy J7 (2017) od Samsungu se opět odhaluje

Galaxy J7 (2017) od Samsungu se opět odhaluje
2017-02-08T12:35:16+02:00
• 8. 2. 2017

Jeden z doposud neodhalených zařízení se opět hlásí o slovo díky provedenému testu v grafickém benchmarku GFXBench. Tentokrát se jedná o telefon nesoucí označení SM-J727A, který v konečném výsledku ponese asi název Galaxy J7 (2017). Společnost Samsung sice nezveřejnila žádné informace, ale můžeme očekávat minimálně dvě varianty, přičemž jedna zamíří k zákazníkům až do Spojených států.

Výpis specifikací počítá s 5,5palcovým displejem s HD rozlišením a přední 5megapixelovou kamerkou na tolik stále oblíbené selfie snímky. Hardwarovou stránku zastoupí osmijádrový procesor Exynos 7870, grafický čip Mali-T830, 2GB operační paměť RAM a 16GB úložiště. Zadní část vyplní 8megapixelový senzor fotoaparátu, zatímco softwarovou stránku zaštítí systém Android ve verzi 7.0 Nougat.

V tuto chvíli není jasné, jaká verze zamíří do jakého koutu světa. Každopádně první verze by mohla získat osmijádrový čipset Snapdragon 625 od Qualcommu a druhé provedení požene výše uvedený procesor z dílny jihokorejského výrobce. Upřesnění včetně oficiální dostupnosti nebo prodejní ceny může přinést barcelonský veletrh MWC, jehož začátek je naplánovaný na konec tohoto měsíce.

Zdroj: techupdate3.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim