reklama

Galaxy J7 (2017) od Samsungu se opět odhaluje

Galaxy J7 (2017) od Samsungu se opět odhaluje
2017-02-08T12:35:16+02:00
• 8. 2. 2017

Jeden z doposud neodhalených zařízení se opět hlásí o slovo díky provedenému testu v grafickém benchmarku GFXBench. Tentokrát se jedná o telefon nesoucí označení SM-J727A, který v konečném výsledku ponese asi název Galaxy J7 (2017). Společnost Samsung sice nezveřejnila žádné informace, ale můžeme očekávat minimálně dvě varianty, přičemž jedna zamíří k zákazníkům až do Spojených států.

Výpis specifikací počítá s 5,5palcovým displejem s HD rozlišením a přední 5megapixelovou kamerkou na tolik stále oblíbené selfie snímky. Hardwarovou stránku zastoupí osmijádrový procesor Exynos 7870, grafický čip Mali-T830, 2GB operační paměť RAM a 16GB úložiště. Zadní část vyplní 8megapixelový senzor fotoaparátu, zatímco softwarovou stránku zaštítí systém Android ve verzi 7.0 Nougat.

V tuto chvíli není jasné, jaká verze zamíří do jakého koutu světa. Každopádně první verze by mohla získat osmijádrový čipset Snapdragon 625 od Qualcommu a druhé provedení požene výše uvedený procesor z dílny jihokorejského výrobce. Upřesnění včetně oficiální dostupnosti nebo prodejní ceny může přinést barcelonský veletrh MWC, jehož začátek je naplánovaný na konec tohoto měsíce.

Zdroj: techupdate3.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim