reklama

Youtube Red možná přijde do Evropy v tomto roce

Youtube Red možná přijde do Evropy v tomto roce
2017-01-04T07:30:05+01:00
• 4. 1. 2017

V roce 2015 spustil Google službu Youtube Red, která v sobě kombinuje několik služeb. Za jednu platbu uživatelé získají Youtube videa bez reklam, přístup k originálním pořadům, filmům a show, přičemž je součástí i kompletní předplatné Youtube Music. Kromě toho jsou k dispozici aplikace umožňující stahování obsahu na offline přehrávání atd.

Youtube Red

Youtube Red je oficiálně k dispozici v USA, přičemž nedávno se dočkaly státy jako Austrálie, Nový Zéland, Mexiko a Jižní Korea. Nejnovější informace poukazují na vstup do Velké Británie a Evropy. Bohužel se zdroje nezmiňují o konkrétních státech. Je tak docela těžké odhadovat, jestli v tomto výběru bude i Česká republika.

Zádrhel nemusí být nutně jen na straně Youtube nebo Googlu. Údajně je ve hře vyjednávání s držiteli autorských práv, kteří chtějí znovu projednat podmínky, aby vyzískali více peněz z předplatného.

Kolik to bude stát v Česku?

Pokud bychom se nakonec dočkali této služby, lze předpokládat, že současní uživatelé Hudby Play Naplno (neomezený přístup za 149 Kč) budou mít v rámci tohoto předplatného i Youtube Red. Odvozujeme to ze současného scénáře. Totiž ve Velké Británii stojí Music Play Naplno 9,99 GBP, přičemž za Youtube Red by se měla platit stejná částka – součástí bude i Music Play Naplno.

Je evidentní, že by u nás byla cena podstatně nižší než v zahraničí. Samozřejmě je zde možnost, že dojde k navýšení a Youtube Red bude u nás stát něco kolem 300 Kč. I tak se bude jednat o zajímavou nabídku – Youtube bez reklam, možnost stažení offline, přístup k veškeré hudbě a další služby.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim