reklama

Soutěž o 5 smartphonů Vernee Mars s Androidem 7 sponzorovaný článek

Soutěž o 5 smartphonů Vernee Mars s Androidem 7 [sponzorovaný článek]
2017-01-11T10:23:46+01:00
• 10. 1. 2017

Výrobce telefonů Vernee v loňském roce vydal telefon Mars, který je skvělou kombinací výkonu a ceny. Celková sleva nyní činí 80 amerických dolarů, čili 2000 Kč, a potrvá až do 17. ledna. Do té doby si z obchodů jako Gearbest, Coolicool a Aliexpress můžete zakoupit tento telefon za akční cenu. Navíc je přichystaná soutěž o těchto pět mobilů.

Jedinečný telefon, za skvělou cenu a dobrým výkonem

Vernee Mars disponuje osmijádrovým procesorem MediaTek Helio P10 taktovaným na 2,3 GHz. Celkem má 4 GB operační paměti a interní úložiště se rozrostlo na 32 GB. To vám zaručí dostatek místa pro vaše fotografie a zároveň plynulý chod telefonu. Navíc aktualizace na Android 7 zaručuje tomuto telefonu spoustu nových funkcí, například vícero oken, lepší notifikace, šetření dat a mnoho dalšího. Když si telefon objednáte, budete mít v rukou první zařízení na světě s procesorem Helio P10, které má Android 7.

vernee mars

Vernee Mars je je svým designem prémiový model, který vypadá zcela elegantně. Rámeček kolem displeje je pouze jeden milimetr široký. Typický fingerprint zde nenaleznete, ten je nyní přesunut na boční stranu telefonu, aby odemykání bylo ještě pohodlnější. Celé tělo je navíc kovové a tenoučké, takže je lehký a vytříbený. Dále zde je funkce rychlonabíjení, kdy za 30 minut budete mít 50 % baterie nabito.

Avšak pozor. Koupě telefonu za akční cenu je limitovaná. V prodeji je 999 kusů, které jsou dostupné v obchodech Gearbest a Coolicool od 9:00 do 14:00 UTC (-1 hodina od našeho času). A pokud se chce vyhnout poplatkům na celnici, stačí si koupit tento mobilní telefon z evropského skladu za 199 amerických dolarů, v přepočtu 5000 Kč. Tento mírný příplatek se vyplatí, jelikož kdybyste si ho kupovali z Číny, tak poplatky na celnici by byly kolem 2000 Kč. Navíc na koupi mobilu z evropského sladu můžete získat slevu 30 dolarů (770 Kč), každý den bude padesáti šťastlivcům rozdáno po jednom kódu. Stačí na této stránce pouze zadat svoji e-mailovou adresu.

eu warehouse vernee mars

Soutěž o pět kusů Vernee Mars

Vyhrát telefon je zcela jednoduché. Stačí do 17 ledna zaslat na e-mailovou adresu campaign@vernee.cc nápady na zlepšení a podněty k Vernee Mars. Co se vám na něm líbí (jestli považujete za dobré onu aktualizaci, či se vám více líbí výkon telefonu, nebo jeho vzhled), a co je naopak problematické, či špatné, co by se dalo zlepšit. Klidně dopište i to, na co by se mohl výrobce při produkci dalších modelů zaměřit. E-mail zašlete v anglickém jazyce a čekejte na vylosování. Celkem bude vybráno pět výherců telefonu Vernee Mars.

vernee mars

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim