reklama

Sound Off Reborn 2017 – konec otravným zvukům v nevhodnou dobu

Sound Off Reborn 2017 – konec otravným zvukům v nevhodnou dobu
2017-01-26T07:55:34+02:00
• 26. 1. 2017
1

Základní funkcí Androidu v posledních verzích je omezení zvukových oznámení na základě pravidel. Je vhodná, pokud pravidelně chcete od telefonu mít v určitou dobu klid. Ještě než tuto funkci přidal Google do systému, používal jsem aplikaci z Google Play, která umožňovala nastavit časové rozmezí, po které byl telefon v tichém režimu, ale ponechal zapnuté vibrace.

Zabudovaný profil “Do Not Disturb” v Androidu tohle neumí a vypne úplně všechno, takže se nedozvíte o příchozím hovoru. Tato nezbytná aplikace ovšem přestala fungovat. Možná kvůli změnám v Android Nougat a navíc takový OnePlus nemá možnost nastavit období klidu vůbec a je k tomu určený speciální hardwarový posuvník. Takže nulová automatizace, což je velká škoda a mnoho uživatelů volá po navrácení funkce do systém OxygenOS.

Než se tak stane, můžete vyzkoušet novou aplikaci známého českého vývojáře Tomáše Hubálka, který právě zveřejnil  Sound Off Reborn 2017, která nabízí jednoduchou správu zvuku. Konfigurátor zobrazuje přehled celého týdne a můžete si skutečně pohrát s nastavením jednotlivých dní. Já se klidně spokojil s nastavením ticha od 6 hodin ráno do tří hodin, jelikož jsem v práci a nechci rušit kolegy v kanceláři. Stejně tak mám nastaveno ticho přes noc.

Nicméně aplikace je určená hlavně studentům, což je důvod, proč vlastně aplikaci Tomáš vytvořil – pro své děti ve škole. Vznikla skutečně rychle během pár dní, kdy se stihla otestovat, a nyní je zdarma dostupná v obchodě Play. Je pro vás taková aplikace užitečná?

logo-app Sound Off Reborn 2017 Tomas Hubalek Zdarma ANDROID

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Lukáš Vaculík

Zajímá se o dopad technologií na společnost. Zabývá se především smartphony, tablety, počítači. Kromě toho jezdí ve volném čase na kole, občas hraje hry, fotí a píše články. Pracuje jako technický inženýr pro finskou IT společnost.

Komentáře

Marek Mieč

26. 1. 2017, 8:47

Na prvý pohled vypadá dobře. Používám aplikaci smart ring PRO, ale na androidu 6 bez rootu nefunguje spolehlivě.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat