reklama

Nové zařízení Nokia Heart bylo spatřeno v GFXBench databázi

Nové zařízení Nokia Heart bylo spatřeno v GFXBench databázi
2017-01-24T11:30:59+01:00
• 24. 1. 2017
2

Nový mobilní telefon značky Nokia s operačním systémem Android, přesněji Nokia 6, byl během jedné minuty vyprodán (v Číně). Od společnosti se nyní také očekává, že oznámí minimálně ještě jedno chytré zařízení s Androidem. S největší pravděpodobností by k oznámení mělo dojít na blížící se akci Mobile World Congress 2017 (MWC) příští měsíc. Jedním takovým zařízením může být Nokia Heart, které se nedávno objevilo v GFXBench databázi.

Nokia 6

Na tento fakt upozornil zahraniční server MobileKaPrice, který odhalil některé z parametrů nového modelu. Podle všeho bychom se u novinky měli dočkat 5,2palcového displeje s rozlišením 1280 x 720 pixelů, okta-core procesorem od Qualcommu, operační paměti ve velikosti 2 GB, vnitřního úložiště o kapacitě 16 GB a 12megapixelovým zadním fotoaparátem. Nejedná se o nic převratného, ale je pravděpodobné, že se jej dočkáme na více trzích. Skvělou zprávou je, že telefon poběží na nejnovějším operačním systému, tedy Androidu 7.0 Nougat.

Dosud nemáme žádné informace o tom, kolik by mohlo zařízení od finského výrobce stát. Podle odhadů redaktora Todda Haseltona ze serveru TechnoBuffalo by se cena měla pohybovat okolo 100 dolarů.

Zdroj: technobuffalo.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Martin Novotný

24. 1. 2017, 17:45
Android aplikace

jako s tim ulozistem to snad ani nemuzou myslet vazne….

Přemysl Vaculík

VIP 25. 1. 2017, 12:33

Je jasné, že toto bude hodně levné, jinak by to nemělo ani cenu. Možná se bude jednat o mobil pro Indii a podobné trhy, kde to je dostačující.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim