reklama

LG představilo model Stylus 3

LG představilo model Stylus 3
2017-01-11T17:00:11+01:00
• 11. 1. 2017

Model Stylus 2 z loňského roku se dočkal svého nástupce v produktové nabídce společnosti LG, která ho sice poprvé ukázala až na letošním veletrhu CES v Las Vegas, ale první zmínky pocházejí už z konce roku předchozího. Novinka nesoucí název Stylus 3 má dokonce svého dvojníka Stylo 3 a ten bude konkrétně prodáván pouze ve Spojených státech. Jihokorejský výrobce nasadil telefonu jen průměrnou výbavu, takže mu patří místo spíše v nižších patrech střední třídy.

V jeho čele zaujímá místo 5,7palcový displej s rozlišením 1 280 x 720 pixelů a přední 8megapixelová kamerka na populární selfie snímky. Hlavní pohonnou jednotku tvoří osmijádrový procesor MT6750 od MediaTeku o taktovací frekvenci 1,5 GHz, 3GB operační paměť RAM a 16GB úložiště podporující paměťové microSD karty. Celkovou výdrž zajišťuje uživatelem vyjímatelná baterie o velikosti 3 200 mAh.

Zadní část nabízí 13megapixelový fotoaparát s přisvětlovací LED diodou a snímačem otisků prstů. Z rozměrů se hodí zmínit tloušťka 7,4 mm nebo hmotnost 149 gramů. Softwarovou stránku zastoupí systém Android v nejnovější verzi 7.0 Nougat. Seznam specifikací uzavírá podpora sítí 4. generace, FM rádio či Bluetooth 4.2. Přestože není známa prodejní cena, tak barevná provedení budou dvě – stříbrné a růžové.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim