reklama

Gresso Meridian – tlačítková klasika z titanu, zlata a diamantů

Gresso Meridian – tlačítková klasika z titanu, zlata a diamantů
2017-01-02T08:00:20+01:00
• 2. 1. 2017

Značce Gresso jednoznačně patří místo na mapě mezi mobilními producenty, což také potvrzuje jejich nejnovější přírůstek do širokého portfolia zařízení. Tentokrát nejde o žádnou předělávku, a dokonce ani o model s dotykovým displejem. Telefon nesoucí název Meridian Diamond Edition dostal klasická tlačítka či zcela základní výbavu. Tomu ovšem vůbec neodpovídá prodejní cena, takže rozhodující slovo opět má prémiový materiál.

Meridian Diamond Edition v základu (označení M1) vyniká titanovou konstrukcí, kterou doplňují tlačítka opracované pískováním. Přes další 4 varianty se dá dostat až k verzi M6 s tlačítky z 18karátového zlata nebo povrchovou úpravou PVD. Spíše jen pro představu, základní model stojí 3 000 dolarů (tj. cca 76 976 Kč), kdežto nejvyšší verzi M6 si cení až na neuvěřitelných 9 500 dolarů (tj. cca 243 759 Kč).

Ze seznamu specifikací se dozvídáme velikost interní paměti 32 GB, 3megapixelový fotoaparát, tloušťku 9,9 mm, hmotnost 125 gramů, funkci dual-SIM nebo Bluetooth 3.0. Výrobce spustil oficiální prodej 26. prosince v limitovaném množství, čemuž se nelze ani divit, neboť kupříkladu výroba 1 kusu verze M6 trvá 18 hodin. V každém případě mají případní majitelé dopravu zdarma po celém světě a zákonnou záruku pouhý 1 rok.

Zdroj: gresso.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim