reklama

BlackBerry představí nový telefon Mercury ještě před veletrhem MWC

BlackBerry představí nový telefon Mercury ještě před veletrhem MWC
2017-01-26T13:54:01+02:00
• 26. 1. 2017

Spekulace o představení nového chytrého telefonu od Blackberry na veletrhu CES v Las Vegas byly vyvráceny samotným prezidentem mateřské společnosti TCL. Nyní BlackBerry na svém twitterovém účtě specifikovalo datum představení. To je stanoveno na 25. února, čili dva dny před samotným zahájením veletrhu MWC v Barceloně.

blackberry mercury

Opět jsme se dočkali kombinace klávesnice a dotykového displeje

Celý tweet obsahuje pouze GIF s chystaným telefonem a datem a lokací, kde bude telefon představen. Dále tu je hashtag #BlackBerryMobile, více však doposud není známo. Musíme si tedy počkat na 25. února, zbývá přesně měsíc. Již dříve se objevily spekulace o kombinaci dotykového displeje a hardwarové klávesnici a ty se nyní potvrdily jako pravdivé. Doposud nebyl vlastně ani potvrzen oficiální název. Podle dalších spekulací by měl mít 3 GB operační paměti, Android 7 Nougat a rozměry obrazovky nepřesáhnou pět palců a sklo by mělo být 2,5D. Tělo by mělo být kovové se zaoblenými hranami. Taktéž se můžete podívat na první krátké video.

Zdroje: phandroid.com, twitter.com, phandroid.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat