Apple začne prodávat použité hodinky

Apple začne prodávat použité hodinky 2017-1-1

Společnost Apple překvapivě přes svůj internetový obchod spouští oficiální prodej chytrých hodinek z druhé ruky, které předem prošly renovací v jejich autorizovaném servisu. Přesněji od 20. prosince si můžete pořídit opravené hodinky první i druhé generace za sníženou cenu a ještě s dodatečnou zárukou. Pokud vás tedy doposud odrazovala vyšší pořizovací cena, tak nyní můžete využít šance avšak v omezeném množství.

Sleva u jednotlivých modelů se pohybuje v rozmezí 14 až 16 procent. Například první generace v provedení Sport s 38mm řemínkem stojí 229 dolarů (tj. cca 5 876 Kč) nebo druhou generaci hodinek ve variantě Sport s 38mm řemínkem z nerezové oceli pořídíte za 469 dolarů (tj. cca 12 034 Kč). Konečná cena zřejmě bude vždy odpovídat celkovému opotřebení, takže sleva z maloobchodní ceny nikdy nebude totožná.

Případné jakékoliv pochybnosti může vyvrátit fakt, že zařízení jsou plnohodnotně otestována a certifikována, mají 1letou záruku a navíc poštovné alespoň v rámci Spojených států je zcela zdarma. Do budoucna by se mohl objevit podobný program i u ostatních zařízení, což by ocenil nejeden uživatel s omezenými financemi. Každopádně to přihrává myšlence, že kalifornský gigant chce utržit každou „babku“.

KategorieČlánkyiOS
Antonín Horňáček

Od zrodu Dotekománie je stálým přispěvatelem. Tato věrná podpora trvá téměř 6 let a vzniklo necelých 2 500 článků v různé podobě. Oblíbeným výrobcem je Apple a hned v závěsu Blackberry, ale nyní spokojeně užívá Lenovo VibeShot, LG G Watch R a Lumii 635.

Petr HošekKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

1. 1. 2017, 18:23:06
reply

Za ty peníze ani omylem, se slevou, ha ha ha.

Daniel Růžička

1. 1. 2017, 14:04:41
reply

Než pustíte do internetu takový blábol, měli byste se aspoň držet původního článku, na který odkazujete.
1. Nabídka se týká jen amerického online apple storu.
2. Refubrished u Applu znamená, že dostanete nové zařízení v kompletnim balení s jednoletou standardní zárukou. Akorát na jeho sestavení byly použity funkční komponenty z vadných zařízení. Proto ta sleva. Tak jaká míra opotřebení v závislosti na slevě?