reklama

Chytré hodinky NO.1 G3+ oslní svým designem, jsou ovládané rotujícím kolečkem sponzorovaný článek

Chytré hodinky NO.1 G3+ oslní svým designem, jsou ovládané rotujícím kolečkem [sponzorovaný článek]
2016-12-30T10:30:15+02:00
• 30. 12. 2016
2

Čínský výrobce chytrých zařízení představil nové hodinky s názvem NO.1 G3+, které vynikají svým designem a zajímavým způsobem ovládání. Hodinky jsou totiž řízeny pomocí otáčivého kolečka kolem ciferníku. Díky němu se posouváte po jednotlivých položkách aplikací. Stejné ovládání mají i chytré hodinky od Samsungu Gear S3, ty jsou několikanásobně dražší.

ElegantnĂ­ provedenĂ­ za nĂ­zkou cenu

VĂ˝robce se rozhodl upravit svĹŻj model G3, pĹ™edstavenĂ© začátkem letošnĂ­ho roku. Jejich vylepšenĂ˝ bráška bude mĂ­t podobnĂ© parametry, avšak mĂ­rnÄ› se mÄ›nĂ­ vzezĹ™enĂ­ a ovládánĂ­. To je nynĂ­ moĹľnĂ© jak skrze dotykovĂ˝ 1,3″ displej, tak pomocĂ­ koleÄŤka hodinek, kterĂ© svĂ˝m otáčenĂ­m mÄ›nĂ­ zvolenĂ© poloĹľky na displeji.

Systém je opět proprietární a je možné ho spárovat s mobilním telefonem přes Bluetooth. Podporovaný je jak Android, tak iOS. Hodinky podporují rychlonabíjení, jsou voděodolné, měří spánek i pohybovou aktivitu. Mají vylepšený snímač tepové frekvence. Navíc jsou lehké a elegantní. Ke koupi budou dvě barevné varianty: stříbrná a tmavě černá.

Dále mají standardní funkce chytrých hodinek, jako jsou notifikace, měnitelné grafické zobrazení ciferníku, vzdálené ovládání kamery na telefonu, reproduktor na přehrávání hudby a mikrofon pro funkci hovorů. Kromě toho mají i tvrzené přední sklo, které obsahuje safír. Přední část je ocelová, pásek je gumový. Ciferník má na výšku 53 mm a na šířku 44 mm. Tlusté jsou pouhých 11 mm.

Hodinky by se do prodeje měly dostat začátkem roku. Cenově by se měly pohybovat v podobné relaci, jako jejich předchůdce, čili kolem 60 amerických dolarů, v přepočtu kolem 1500 Kč. Původní verzi je možné u českých prodejců zakoupit od necelých 2800 Kč, ze zahraničních e-shopů je cena výrazně nižší.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

avenged avenged

30. 12. 2016, 11:57
Android aplikace

Proprietární systém je zlo. Dobrý tak na notifikace, jinak aplikace je bída s nouzí, stabilita taky nic moc.

Karel ÄŚapka

VIP 30. 12. 2016, 15:31
Android aplikace

S tou stabilitou s vámi v žádném případě nesouhlasím. zatím jsem zaznamenal, že jsou stabilnější, než otevřené systémy, leč s tou využitelností máte naprostou pravdu

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim