reklama

Apple zřejmě testuje jiné uspořádání foťáků

Apple zřejmě testuje jiné uspořádání foťáků
2016-12-27T13:10:34+01:00
• 27. 12. 2016

V poslední době se objevují spekulace kolem nadcházejících iPhonů jako na běžícím páse. Měli bychom se dočkat tří velikostí – 4,7 palců, 5 palců a 5,5 palců. Také se spekuluje o nejrůznějších technologiích, které se mohou a nemusí objevit. Samozřejmě se mluví o zakřiveném displeji a podobných novinkách, ale je potřeba brát v potaz, že se jedná o spekulace a poměrně rázné kroky na relativně konzervativní společnost.

Na druhou stranu se ukazují náznaky, že právě 5palcový model se může odlišovat od zbylých mobilů. Co se týče specifikací, měl by být roven iPhonu 7s a 7s Plus. Avšak jedna změna by měla být viditelná hned na první pohled. Konkrétně se mluví o změně uspořádání foťáků na zadní straně zařízení. Horizontální rozmístění by se mělo změnit na vertikální.

Je možné, že si Apple pohrává s prototypy, ale zatím nemůžeme říci s úplnou jistotou, že se tak stane. Co se týče uspořádání, tak by se nejednalo o novinku na trhu. Mezi Androidy najdeme oba způsoby rozmístění. Pokud dojde k tomuto kroku a jeden z modelů bude mít jinak umístěny foťáky, bude zajímavé sledovat odůvodnění ze strany společnosti Apple.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim