reklama

TAG Heuer Connected pořídíte v edici Rose Gold

TAG Heuer Connected pořídíte v edici Rose Gold
2016-11-13T15:15:40+02:00
• 13. 11. 2016

Produktovou sérii Connected s chytrými hodinkami rozšiřuje společnost TAG Heuer o jeden zbrusu nový přírůstek. Novinka nabídne ještě luxusnější zpracování ve srovnání se současnými modely, což se pochopitelně také odráží na konečné prodejní ceně. Oživení celého portfolia navíc přichází přesně rok od oficiálního představení celé řady Connected, která sklidila vesměs pozitivní ohlasy díky přítomnosti softwaru Android Wear od Googlu.

TAG Heuer Connected

Speciální edice Rose Gold vyniká hlavně výstupky a konstrukcí vyrobenou z růžového zlata s 18tikaráty. Ostatní prvky výbavy jsou bez výrazných změn. Vpředu vyjímá 1,5palcový LTPS LCD displej s rozlišením 360 x 360 pixelů (240 PPI). Uvnitř se ukrývá dvoujádrový procesor (1,6 GHz) od Intelu, 1GB operační paměť RAM, interní úložiště o velikosti 4 GB a 410mAh baterie zajišťující výdrž až 25 hodin.

Luxusní materiál zapříčinil navýšení ceny z 1 500 dolarů na 9 900 dolarů (tj. cca 246 477 Kč). Pokud by se našel případný kupec, tak bude muset zamířit do kamenného obchodu TAG Heuer (nejblíže vychází švýcarský Lucerne), protože tuto edici výrobce nehodlá vůbec prodávat přes internetový obchod. Každopádně nyní jde o jedny z nejdražších hodinek s Android Wear, které se minimálně cenou blíží novému automobilu.

Zdroj: droid-life.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim